×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
پس لرزه‌های عملیات خان یونس همچنان ادامه دارد/ یک فرمانده دیگر برکنار خواهد شد

روزنامه عبری زبان یدیعوت احرونوت تاکید کرد که پس لرزه‌های شکست در عملیات خان یونس در جنوب نوار غزه همچنان ادامه دارد و یک فرمانده دیگر نیز قرار است برکنار شود.

به گزارش اخبار جهادی، این روزنامه افزود که تبعات شکست در خان یونس همچنان دامنگیر شعبه اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی “امان” است و در پی شکست در این عملیات، سرتیپ “ی” قرار است تا پایان هفته جاری برکنار شده و سرهنگ “ح” جای او را بگیرد.این روزنامه افزود که تبعات شکست در خان یونس همچنان دامنگیر شعبه اطلاعات نظامی ارتش رژیم صهیونیستی “امان” است و در پی شکست در این عملیات، سرتیپ “ی” قرار است تا پایان هفته جاری برکنار شده و سرهنگ “ح” جای او را بگیرد.

یدیعوت احرونوت تاکید کرد که سرتیپ “ی” نقش مهمی در بخش عملیات ویژه شعبه اطلاعات نظامی ارتش داشت و جایگاه بسیار مهم و حساسی داشت و مسئولیت مستقیم شکست در عملیات خان یونس متوجه او است و سرتیپ “م” که جانشین و هم درجه او بود، در این عملیات کشته شد.

این در حالی است که یک تحلیلگر نظامی اسرائیلی اخیرا اعلام کرد که پس لرزه‌های شکست در عملیات خان یونس همچنان دامنگیر سازمان‌های نظامی اسرائیلی است، زیرا علاوه بر کشته شدن فرمانده تیپ سری ارتش، شناسایی و برملان شدن هویت نیروهای این یگان ویژه و سری ضربه بزرگی به امنیت “اسرائیل” وارد کرد.

این تحلیلگر اسرائیلی افزود که ضربه‌های امنیتی اقدام حماس در بر ملا کردن هویت این نیروها قابل وصف نیست.

 

انتهای پیام/

 

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false