×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
جزئیات شکست‌های سنگین مزدوران سعودی در نجران عربستان و صعده یمن + نقشه میدانی و عکس

نیروهای یمنی در جریان درگیری ها در شمال شرق استان صعده و جنوب استان نجران عربستان موفق شدند ضربات مهلکی را به مزدوران سعودی وارد آورند.

 به گزارش اخبار جهادی، از جنوب استان نجران عربستان خبر می‌رسد، گروهی مشترک از نیروهای ارتش و کمیته‌های دفاع مردمی یمن، عملیاتی را از مناطق تحت سیطره علیه مواضع نیروهای مزدور چند ملیتی رژیم سعودی انجام دادند.براساس اطلاعات به دست آمده، نیروهای یمنی مواضع مزدوران سعودی را در منطقه «مربع الشجع» هدف قرار دادند و در همان گام نخست موفق شدند خطوط دفاعی آنان را در این محور درهم بشکنند.

به گفته منابع میدانی، دهها تن از نیروهای مزدور سعودی در جریان درگیری‌ها در منطقه «مربع الشجع» کشته و زخمی شدند؛ رزمندگان یمنی در این عملیات مقادیر قابل توجه از تجهیزات نظامی را به غنیمت گرفتند.

اعلام الحربی

خبرها حاکیست، یگان توپخانه نیروهای یمنی نیز مواضع مزدوران رژیم سعودی را در حومه غربی کوه «السدیس» در استان نجران عربستان به شدت هدف قرار داد و شماری از آنان را در این محور کشته و زخمی کرد.

به گزارش اخبار جهادی، نیروهای ارتش و کمیته‌های دفاع مردمی یمن عملیات گسترده‌ای را علیه مواضع تحت اشغال نیروهای مزدور سعودی در شمال شرق استان صعده و محور جنوبی کوه «السدیس» انجام دادند.

براساس اطلاعات به دست آمده، نیروهای یمنی در جریان این حملات غافلگیرانه موفق شدند چند منطقه و مقر را از اشغال مزدوران سعودی خارج کنند و دهها تن از آنان را در جریان درگیری‌ها کشته و زخمی کنند.

رزمندگان یمنی در این محور نیز تجهیزات نظامی زیادی را به غنیمت گرفتند؛ نیروهای یگان مهندسی در یک عملیات دقیق در صحرای «الاجاشر» در شمال شرق استان صعده شماری از مزدوران سعودی را در تله‌های انفجاری گرفتار و کشته و زخمی کردند.

به گفته منابع میدانی، شماری از نیروهای مزدور رژیم سعودی با پشتیبانی نیروی هوایی عربستان حمله گسترده‌ای را از سه محور علیه مواضع نیروهای یمنی در صحرای «الاجاشر» انجام دادند.

به گزارش اخبار جهادی، نیروهای یمنی با وجود حملات سنگین هوایی در منطقه ماندند و عقب نشینی نکردند و پس از درگیری‌های سنگین و نفس گیر موفق شدند حملات مزدوران سعودی را به طور کامل در این محور دفع کنند.

رزمندگان یمنی در جریان این عملیات دقیق شماری از نیروهای مزدور سعودی را کشته و زخمی کردند و خسارت‌های زیادی به تجهیزات نظامی آنان وارد آوردند؛ سه خودروی نظامی مزدوران در این محور هدف قرار گرفت و منهدم شد.

اعلام الحربی

از محور «البقع» در شمال شرق استان صعده یمن و نزدیکی مرزهای استان نجران عربستان خبر می‌رسد، مزدوران سعودی حمله گسترده‌ای را علیه مواضع رزمندگان یمنی در مناطق «اضیق و محجوبه» انجام دادند.

بر اساس اطلاعات به دست آمده، نیروهای یمنی در این محور نیز با وجود حملات سنگین هوایی رژیم سعودی در برابر نیروهای مزدور مقاومت کردند و پس از چند ساعت درگیری نفس گیر حملات را به طور کامل دفع کردند.

به گزارش مشرق، شماری از نیروهای مزدور چند ملیتی رژیم سعودی در جریان درگیری‌ها در مناطق «اضیق و محجوبه» کشته و زخمی شدند و خسارت‌های سنگینی به تجهیزات نظامی آنان وارد آمد.

به گفته منابع میدانی، راهبرد نیروهای یمنی در شمال شرق استان صعده و مناطق مرزی مشترک با استان نجران عربستان به دفع حملات مزدوران سعودی و پیشروی در بخش «کتاف و البقع» معطوف شده است.

همزمان رزمندگان یمنی درصدد هستند در عمق مناطق جنوب شرق استان نجران عربستان نیز پیشروی کنند و نیروهای مزدور رژیم سعودی را در مناطق اشغالی شمال شرق استان صعده محاصره کنند.

 

انتهای پیام/

منبع: مشرق

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false