×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
استارت کلاه سفیدها برای اجرای سناریوی حملات شیمیایی با ضبط تصاویر ساختگی در شمال سوریه + نقشه میدانی و تصاویر

تازه‌ترین خبرها از مناطق اشغالی شمال سوریه حاکیست، تحرکات مشکوک گروه‌های تروریستی و عناصر تروریستی رسانه‌ای موسوم به کلاه سفیدها برای اجرای سناریوی حملات شیمیایی ادامه دارد.

به گزارش اخبار جهادی، تازه ترین خبرها از مناطق اشغالی شمال سوریه حاکیست، تحرکات مشکوک گروه های تروریستی و عناصر تروریستی رسانه ای موسوم به کلاه سفیدها برای اجرای سناریوی حملات شیمیایی ادامه دارد.

یک منبع میدانی به جزئیات این تحرکات اشاره کرد و افزود: ده ها تن از عناصر تروریستی رسانه ای «کلاه سفیدها» از طریق مرز ترکیه وارد شهرهای» اعزاز، مارع و الرعی» در شمال استان حلب شده اند.

این منبع میدانی با بیان این که عناصر تروریستی رسانه ای موسوم به کلا سفیدها در حال ضبط تصاویر در مناطق مسکونی هستند، گفت: به نظر می رسد ضبط این تصاویر با سناریوی حملات شیمیایی تروریست ها در ارتباط مستقیم است.

براساس اطلاعات به دست آمده، افرادی که با نیروهای کلاه سفید در حال ضبط تصاویر حملات ساختگی شیمیایی هستند، بومی منطقه نیستند و در پوشش اهالی این شهرها در حال همکاری با تروریست ها و کلاه سفیدها هستند.

عناصر تروریستی در شمال سوریه درصدد هستند نیروهای ارتش سوریه را برای حمله به مناطق اشغالی تحریک کنند تا به سرعت اجرای سناریوی حمله شیمیایی را در دستور کار قرار دهند.

از حومه شهر جسرالشغور خبر می رسد، عملیات انتقال مواد شیمیایی و گاز کلر از طریق مرز ترکیه همچنان ادامه دارد و تروریست ها در حال آ ماده سازی سناریوی حمله شیمیایی هستند.

حامیان منطقه ای و فرا منطقه ای تروریست ها تلاش می کنند تا این حملات شیمیایی را به دولت سوریه نسبت دهند تا از عملیات نیروهای ارتش این کشور برای پاکسازی مناطق اشغالی در محور شمالی جلوگیری کنند.

به گزارش اخبار جهادی، از مناطق اشغالی در شمال سوریه خبر می رسد، درگیری های شدید و سنگین میان گروه های تروریستی همچنان ادامه دارد و دهها تن از آنان در جریان زد و خوردها کشته و زخمی شدند.

به گفته منابع میدانی، ۲ تن از فرماندهان ارشد تروریست های تحریر الشام (جبهه النصره) به نام های «ابوتراب الشرعی و خطاب ابوکرم» در جریان درگیری ها با عناصر تروریستی «احرارالشام و نورالدین زنکی» در حومه شهر حلب به هلاکت رسیدند.

براساس اطلاعات به دست آمده، تروریست های تحریر الشام در واکنش به از دست دادن دو فرمانده ارشد میدانی خود و تحویل ندادن اجساد آنان، حملات گسترده و سنگینی را علیه تروریست های احرار الشام و نورالدین زنکی انجام دادند.

گفته شده، تروریست های تحریرالشام پس از درگیری های سنگین چند ساعته موفق شدند شهرک «کفرحمره» را در غرب شهر حلب به طور کامل اشغال کنند و تروریست های احرارالشام و نورالدین زنکی را از این شهرک عقب برانند.

به گزارش ، دهها تن از عناصر تروریستی در جریان درگیری ها در این محور کشته و زخمی شدند؛ درگیری ها میان تروریست‌های تحریرالشام با تروریست‌های احرارالشام و نورالدین زنکی فقط به حومه شهر حلب ختم نشده و به حومه جنوبی استان ادلب کشیده شده است.

به گفته منابع میدانی، درگیری های سنگین میان تروریست ها در شهرک «معره حرمه» در حومه جنوبی مناطق اشغالی جنوب استان ادلب ادامه دارد؛ ۴۰ تن از تروریست ها در این محور کشته و زخمی شدند.

انتهای پیام/

منبع:مشرق

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false