×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
سید حسن نصر الله: تهدید نظامی و امنیتی را پشت سر گذاشته‌ایم/باید در نبرد رسانه‌ای جدید حاضر باشیم

دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به اهمیت رسانه در نبرد امروز، تأکید کرد که بزرگترین چالش امروز را از بین بردن جریان مقاومت در محیط خود دانست و تأکید کرد که ابزارهایی برای اجرای این برنامه‌ها حضور دارند.

به گزارش اخبار جهادی، «سید حسن نصر الله» دبیر کل حزب الله لبنان شامگاه پنجشنبه به مناسبت گذشت ۳۰ سال از تأسیس رادیو نور لبنان با کارکنان این رادیو دیدار کرد.

نصرالله در جریان این دیدار تأکید کرد که نبرد آگاهی، سنگ‌بنای مقابله با طرح‌هایی است که لبنان و مقاومت را هدف قرار می‌دهد.

وی در ادامه تصریح کرد که «ما تهدید نظامی و امنیتی را به میزان زیادی پشت سر گذاشته‌ایم، ولی این بدین معنا نیست که برای تمامی احتمالات آماده نباشیم».

دبیر کل حزب لبنان بزرگترین چالش امروز را از بین بردن جریان مقاومت در «محیط خود از رهگذر فتنه‌افروزی حزبی، منطقه‌ای، عشایری و خانواده‌ای» دانست و تصریح کرد که «ابزارهایی برای اجرای این برنامه‌ها حاضر هستند».

نصرالله با بیان اینکه «ما با آگاهی خود، همان گونه که طرحهای قبل را شکست دادیم، این طرح را نیز شکست خواهیم داد»، به مسئولیت خطیر رسانه‌ها در این زمینه اشاره کرد.

وی در ادامه تأکید کرد که صداقت و امانت‌داری رسانه‌ها در نقل اخبار و رویدادها مهم است و این مسئله حزب‌الله و رسانه‌هایش را متمایز کرد.

دبیر کل حزب الله لبنان با اشاره به خطر مطالب شبکه‌های اجتماعی که وارد تمامی خانه‌ها شده است، اعلام کرد که «باید در نبرد رسانه‌ای جدید حاضر باشیم».

نصرالله ضمن قدردانی از مطالب رادیو نور طی سالهای گذشته، خاطر نشان کرد که تأثیر این رادیو زیاد بوده و هست.

وی در پایان با اشاره به مقابله رادیو نور با چالشهایی که برایش به وجود آمده بود، اوج این چالشها را در جنگ سال ۲۰۰۶ لبنان دانست که از رهگذر آن دشمن صهیونیستی قصد داشت این رادیو را ساکت کند و کارکنان این رادیو را شریک تمامی دستاوردها و پیروزی‌های مقاومت عنوان کرد.

انتهای پیام/

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false