×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
تکمیل حلقه دفاعی ارتش سوریه در استان حلب با اعزام نیروهای جدید به حومه شرقی عفرین/ استقرار خبرنگاران غربی در مناطق اشغالی شمال سوریه برای پوشش خبری حملات شیمیایی + نقشه میدانی

چند گروه از نیروهای ارتش سوریه به همراه دهها تجهیزات سنگین و سبک نظامی در مناطق شرقی «عفرین» مستقر شده اند و در حالت آماده باش کامل هستند.

 به گزارش اخبار جهادی، جدیدترین خبرها از تحولات میدانی شمال سوریه حاکیست، اعزام نیروهای ارتش به شمال و شمال غرب استان حماه، شمال شرق استان لاذقیه، غرب استان حلب و استانادلب برای انجام عملیات علیه گروه های تروریستی ادامه دارد.

از شمال استان حلب خبر می رسد، چند گروه از نیروهای ارتش سوریه به همراه دهها تجهیزات سنگین و سبک نظامی در مناطق «جبرین، شیخ عیسی، حربل و تل رفعت» مستقر شده اند و در حالت آماده باش کامل هستند.

با استقرار نیروهای جدید در شمال استان حلب، یگان های ارتش سوریه از محور غربی استان حلب (جمعیه الزهرا، راشدین، حریتان، عندان، کفرحمره) تا محور شمالی (شرق منطقه عفرین) حضور قابل توجهی دارند و یک خط مستقیم قوی دفاعی در برابر تروریست ها تشکیل داده اند.

به گفته منابع میدانی، هدف از اعزام نیروهای سوری در محور شمالی استان حلب، دفع حمله احتمالی گروه تروریستی های در حومه شهر «تل رفعت» و استحکام کردن خطوط دفاعی در حومه شمالی شهرک های نبل و الزهرا است.

هدف دوم از اعزام گسترده و استقرار نیروهای ارتش سوریه در محور غربی استان حلب تا مناطق شرقی عفرین، آمادگی برای آغاز احتمالی عملیات آزادسازی مناطق اشغالی از وجود تروریست های جبهه النصره، نورالدین زنکی، سپرفرات و … است.

از شمال استان حماه و جنوب استان ادلب خبر می رسد، حملات گسترده هوایی و موشکی به مواضع گروه های تروریستی در مناطق «نالخوین، تل سکیک، مزارع اطراف شهرک التمانعه، اللطمانه و حومه روستای البویضه و …» منجر به کشته و زخمی شدن دهها تررویست شده و مقادیر زیادی از تجهیزات نظامی و مقرهای آنان منهدم شده است.

با نزدیک شدن عملیات نیروهای ارتش سوریه در محور شمالی، چند گروه از خبرنگاران کشورهای غربی برای پوشش خبری سناریوی دروغین حملات شیمیایی و نسبت دادن این مسئله به نیروهای سوری در مناطق امن اشغالی انتقال داده شده اند.

به گزارش اخبار جهادی، گروه های تروریستی همچنان در حال انتقال مواد شیمیایی از جمله «کلر» به جنوب استان ادلب و شمال شرق استان لاذقیه هستند و خبرها حاکیست با شروع عملیات زمینی نیروهای سوری در محور شمالی، سناریوی تروریست ها برای حمله شیمیایی به مردم بی گناه اجرا می شود.
انتهای پیام/
منبع:مشرق

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false