×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
جزئیات انتقام نیروهای سوری از تروریست‌ها در حومه الفوعه و کفریا + نقشه میدانی و تصاویر

پس از دفع حملات سنگین عناصر تروریستی به شهرک های الفوعه و کفریا، صبح روز گذشته (دوشنبه) تروریست ها دوباره مواضع نیروهای مردمی را در شهرک های محاصره شده هدف قرار دادند.

به گزارش اخبار جهادی، شنبه شب دهها تن از عناصر تروریستی حملات سنگینی را از ۴ محور علیه مواضع نیروهای مردمی در شهرک های محاصره شده الفوعه و کفریا در شمال شرق استان ادلبانجام دادند و درصدد بودند با اشغال ایستگاه های دفاعی ارتباط دو شهرک را با یکدیگر قطع کنند.

در جریان این درگیری ها ۶ تن از نیروهای دفاع مردمی به شهادت رسیدند اما حملات عناصر تروریستی برای قطع ارتباط شهرک های الفوعه و کفریا ناکام ماند و آنان با ۳۵ کشته و زخمی مجبور به عقب نشینی شدند.

پس از دفع حملات سنگین عناصر تروریستی به شهرک های الفوعه و کفریا، صبح روز گذشته (دوشنبه) تروریست ها دوباره مواضع نیروهای مردمی را در شهرک های محاصره شده هدف قرار دادند.

براساس اطلاعات به دست آمده، تروریست ها حملات را از محور جنوبی (شهرک بنش) آغاز کردند اما نیروهای دفاع مردمی توانستند تحرکات تروریست ها را رصد کنند و پس از چند ساعت درگیری سنگین تروریست ها را عقب راندند.

به گزارش اخبار جهادی، جنگنده های سوری هم برای تلافی حملات چند روز اخیر وارد میدان شدند و در عملیات های گسترده مواضع تروریست ها را در شهرک های «تفتناز، رام حمدان و معره مصرین» هدف قرار دادند.

در جریان عملیات دقیق جنگنده های سوری، دهها تن از عناصر تروریستی کشته و زخمی شدند و تعدادی از پایگاه های آنان هدف قرار گرفت و منهدم شد؛ دهها تن از تروریست ها برای نجات جان خود به مناطق حومه متواری شدند.

در این عملیات مرکز درمانی عناصر تروریستی در شهرک تفتناز در سه مرحله هدف قرار گرفت و منهدم شد؛ براساس اطلاعات به دست آمده ۲۴ تن از تروریست ها در جریان این حملات به هلاکت رسیدند.

یک منبع میدانی در گفت وگو با مشرق به جزئیات تلفات تروریست ها در جریان عملیات جنگنده های سوری اشاره کرد و گفت: فقط در یک مورد ۱۲ تن از تروریست ها از جمله چند سرکرده سرشناس در جریان حملات هوایی به هلاکت رسیدند.

این منبع میدانی با بیان این که در این حملات چند خودروی نظامی تروریست ها منهدم شد، افزود: دهها تن از تروریست ها در جریان حمله هوایی به منطقه « ۲۱۱» کشته و زخمی شدند.

به گزارش اخبار جهادی، جنگنده های سوری مواضع تروریست ها را هم در شهرک «بنش» با ۶ موشک هدف قرار دادند و خسارت های سنگینی را به پایگاه های آنان وارد کردند؛ در حملات هوایی به مواضع تروریست ها در شهرک رام حمدان هم چند خودروی انتحاری که برای حمله به شهرک های محاصره شده الفوعه و کفریا تدارک دیده شده بود منهدم شد.

انتهای پیام/

منبع:مشرق

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false