×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
شلیک موشک به جولان اشغالی معادله نبرد با دشمن را تغییر داد

به گزارش اخبار جهادی،احمد راسم النفیس از اندیشمندان شیعه مصر در مطلبی که در سایت وی منتشر شد، نوشت: هنگامی که محور مقاومت به رهبری ایران موشک هایی به جولان اشغالی شلیک کرد، معادله نبرد با دشمن را از بازدارندگی به ایجاد رعب و هراس تغییر داد.

وی افزود: دشمن صهیونیستی بر اساس بازوهای رسانه ای عربی که توسط شیخ های عربی جهت حفظ مصالح دشمن مورد حمایت مالی قرار گرفته اند، درصدد باقی ماندن آشوب ذهنی در جهان عرب و باقی ماندن حالت رعب و یأس و شکست در برابر دشمن هستند.

النفیس تصریح کرد: بر این اساس شاهد هستیم که این رسانه ها چنین وانمود می کنند که رژیم صهیونیستی توانایی محو کشورهای عضو محور مقاومت به ویژه ایران را دارد اما هم اکنون در برابر اقدامات احساسات برانگیزانه ایران که می خواهد به توسعه مذهبی پرداخته و اراده خود را بر اهل تسنن تحکیم بخشید، صبوری کرده است.

وی اظهار داشت: طبیعی است که تحلیل هایی که در این رسانه ها منتشر می شود بر این مساله استوار است که رژیم صهیونیستی در آستانه جنگ سرنوشت سازی علیه سوریه و ایران و حزب الله بوده اما تاکنون آرامش خود را حفظ کرده است.

اندیشمند شیعه مصر ادامه داد: این رسانه ها چنین وانمود می کنند که جنگ اسرائیلی و آمریکایی علیه محور مقاومت حتمی است و روزی فرا می رسد که پشیمانی دیگر سودی ندارد.

وی تأکید کرد که این منطقی است که بوق های رسانه ای سخنگوی صهیونیست ها بر آن می دمند اما واقعیت چیز دیگری است.

النفیس افزود: واقعیت اینست که دهه هاست سلسله جنگ هایی علیه عربها به ویژه محور مقاومت به راه افتاده است که می توان از اشغال لبنان توسط صهیونیست ها و جنگ علیه سوریه و یمن به عنوان نمونه نام برد.

وی با اشاره به شکست توطئه های دشمنان گفت: رژیم صهیونیستی هیچگاه نتوانست پیروزی بدست آورد که بر اساس آن به حفظ امنیت خود بپردازد و در این راستا از عربستان و امارات به عنوان نمایندگان خود در منطقه استفاده می کند تا شاید به امنیت مستمر و دائمی دست یابد.

اندیشمند شیعه مصر خاطرنشان ساخت: شلیک ۵۵ موشک به مواضع صهیونیست ها در جولان اشغالی یک پیامی به همراه داشت مبنی بر اینکه در نوبت بعدی، مرکز رژیم صهیونیستی موشک باران خواهد شد.

النفیس ادامه داد: ادعای رژیم صهیونیستی مبنی بر عدم تمایل برای بحران آفرینی بر این مساله تأکید دارد که سخنان کلاغ های سخنگوی رژیم صهیونیستی به هیچ وجه صحت ندارند و جنگ بزرگ فقط ساخته و پرداخته خیالات آنان است.

وی تأکید کرد که آنان دوست دارند خانه بر سر همگان ویران شود اما مطمئنا خانه و مسجد و قدس و کعبه که به وسیله مزدوران صهیونیستی در آستانه ویرانی قرار دارند با تلاش ما مواجه می شود تا آنها را به دامان امت اسلامی بازگردانیم.

در بخش پایانی این مطلب آمده است: کسانی که انتظار آغاز جنگ بزرگ صهیونیستی را دارند، در توهم بسر می برند زیرا رژیم صهیونیستی از اجرای این مساله کاملا عاجز است.

انتهای پیام/

منبع:ابنا

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false