×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
خداحافظی تروریست های جیش الاسلام و ارتش آزاد با جنوب دمشق؛ حلقه محاصره داعش در اردوگاه یرموک و حجرالاسود تنگ تر شد + نقشه میدانی و تصاویر

از شرق محله «حجر الاسود» خبرها حاکیست، نیروهای جبهه مقاومت عملیاتی را علیه عناصر تروریستی آغاز کردند و موفق شدند خود را به ورودی گورستان شرق محله برسانند.

به گزارش اخبار جهادی،آخرین خبرها از جنوب شهر دمشق حاکیست، عملیات خروج عناصر تروریستیجیش الاسلام، ارتش آزاد، جبهه النصره و جیش الابابیل از شهرک های «ببیلا، بیت سحم و یلدا» ادامه دارد.

یک منبع میدانی اعلام کرد:  عناصر تروریستی برای خروج از جنوب پایتخت و انتقال به استان های شمالی آماده هستند و ساعتی قبل ۵۰ اتوبوس از گذرگاه «بیت سحم» وارد مناطق اشغالی شدند.

همزمان با خروج تروریست ها، عملیات انتقال شهروندان اسیر شده شهرک اشتبرق به سمت مناطق تحت کنترل دولت ادامه دارد و تاکنون ۴۲ تن از اهالی از مناطق اشغالی تروریست ها خارج شده اند؛   ۴۴ تن دیگر از شهروندان اشتبرق در انتظار آزادی هستند.

نقشه میدانی دمشق

از اردوگاه «یرموک» و محله «حجرالاسود» خبر می رسد، نیروهای ارتش سوریه به همراه چند تیپ از رزمندگان مقاومت فلسطینی (فدائیان قدس) عملیات جدید و گسترده ای را علیه مواضع تروریست های داعش آغاز کردند.

نیروهای سوری و مقاومت با پشتیبانی جنگنده های روسی و پس از درگیری های بسیار سنگین توانستند عناصر تروریستی داعش را عقب برانند و خود را از محور شمال غرب اردوگاه یرموک به ورودی مساجد «صلاح الدین و القدس» برسانند.

در جریان درگیری ها در اردوگاه یرموک شماری از تروریست های داعش کشته و زخمی شدند؛ در حال حاضر، حدود ۳۵ درصد از اردوگاه یرموک در جنوب شهر دمشق به کنترل نیروهای سوری و رزمندگان جبهه مقاومت درآمده است.

نقشه جنوب دمشق و اردوگاه یرموک

از محور غربی محله «حجرالاسود» خبر می رسد، نیروهای سوری و رزمندگان جبهه مقاومت با عقب راندن تروریست ها توانستند در بخش های غربی پیشروی کنند و خود را به مساجد «معاذ و بلال» برسانند.

از شرق محله «حجر الاسود» خبرها حاکیست، نیروهای جبهه مقاومت عملیاتی را علیه عناصر تروریستی آغاز کردند و موفق شدند خود را به ورودی گورستان شرق محله برسانند؛ در محور جنوب شرق محله حجرالاسود هم بیمارستان یونس و منطقه «مقسم الهاتف» از اشغال تروریست ها خارج شد.

نیروهای سوری در جریان درگیری های ۴۸ ساعت گذشته حدود ۸۷ تن از تروریست های داعش را در محله حجرالاسود و اردوگاه یرموک به هلاکت رساندند؛ دهها تن از تروریست ها هم در این محور مجروح شدند.

به گزارش اخبار جهادی، حملات هوایی به صورت متوالی علیه عناصر تروریستی داعش در محله حجرالاسود و اردوگاه یرموک ادامه دارد و جنگنده های روسی به شدت انبارهای سلاح، مقر تک تیراندازها و اتاق عملیات تروریست ها را هدف قرار می دهند

انتهای پیام/

منبع:مشرق

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false