×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
ارتش سوریه در یک قدمی پاکسازی شرق دمشق

ارتش سوریه با ریختن برگه هایی بر فراز غوطه شرقی ریف دمشق از غیرنظامیان خواست برای نجات جان خود و خانواده هایشان از این منطقه خارج شوند.

ارتش  سوریه با ریختن برگه هایی بر فراز غوطه شرقی دمشق از غیرنظامیان خواست برای نجات جان خود و خانواده هایشان از این منطقه خارج شوند. بنابر این گزارش،در این اعلامیه ها از غیرنظامیان خواستند که جان خود را نجات داده و با تروریست ها همکاری نکنند. در این برگه ها از اهالی غوطه شرقی خواسته شده که برای در امان ماندن از درگیری‌هایارتش سوریه با تروریست‌ها از این منطقه خارج شوند.

نمونه ای از اعلامیه‌های توزیع شده در شرق دمشق

در این اطلاعیه ها آمده است: برادران ساکن غوطه شرقی این منطقه توسط ارتش به طور کامل محاصره شده است، همه از این جنگ که برای ملت سوریه غیر از ویرانی و کشتار دستاوردی نداشته خسته شده اند. تاکنون هزاران کودک، مادر، پدر، برادر و خواهر یا توسط تروریست ها کشته شده اند و یا در اردوگاه ها و پناهگاه ها زندگی می کنند.

نمونه ای از اعلامیه‌های توزیع شده در شرق دمشق

ارتش سوریه افزود: ما از شما می خواهیم برای نجات جان خود با تروریست ها همکاری نکنید و از غوطه خارج شوید و ما امنیت، اسکان، غذا و خدمات پزشکی و بازگشت به منازل پس از نابودی تروریست ها را برای شما تضمین می کنیم. فرماندهی کل ارتش و نیروهای مسلح سوریه در این اطلاعیه ها از ساکنان غوطه شرقی خواسته است درهنگام خروج از گذرگاه های امن سلاح همراه نداشته باشند.

این اعلامیه ها حاوی شیوه های خروج امن از غوطه شرقی ریف دمشق است. ارتش سوریه و نیروهای همپیمان از چهار روز قبل عملیاتی را به درخواست مردم برای سرکوب بزرگترین تجمع تروریست های مستقر در غوطه شرقی آغاز کردند.

منبع:اعلام الحربی

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false