×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
نیروهای جبهه مقاومت به یک قدمی مهم ترین پایگاه تروریست های جبهه النصره در شمال استان حماه رسیدند+ نقشه میدانی و عکس

نیروهای جبهه مقاومت پس از درگیری های چند ساعته موفق شدند مواضع خود را در این شهرک تثبیت کنند؛ در این عملیات حدود ۲۰ تن از تروریست ها از پای درآمدند.

به گزارش اخبار جهادی، رزمندگان جبهه مقاومت در شمال استان حماه( حومه شمالی شهرک السعن) پس از تثبیت مواضع در شهرک های « شخیتر و سرحا شمالی»، عملیات جدیدی را در محور شمالی آغاز کردند و پس از درگیری های شدید  توانستند با عقب راندن تروریست های جبهه النصره، شهرک «مستریحه»  و ارتفاع«الخزان» را به کنترل خود در بیاورند.

نیروهای جبهه مقاومت پس از درگیری های چند ساعته موفق شدند مواضع خود را در این شهرک تثبیت کنند؛ در این عملیات حدود ۲۰ تن از تروریست ها از پای درآمدند.

نیروهای جبهه مقاومت در حال حاضر عملیات پاکسازی شهرک « ام میال» را در دستور کار قرار داده اند؛ در صورت پاکسازی این شهرک، نیروهای مقاومت به شهرک راهبردی «الرهجان»، مهمترین پایگاه گروه تروریستی جبهه النصره در شمال استان حماه خواهند رسید.

به گزارش اخبار جهادی، از حومه شمال غربی شهرک السعن هم خبر می رسد، درگیری های سنگین همچنان میان تروریست های داعش و  تروریست های جبهه النصره ادامه دارد.

عناصر تروریستی داعش در تازه ترین حملات علیه مواضع تروریست های جبهه النصره موفق شدند، شهرک های « ابوعجوه و مویلح الصوانه» را به اشغال خود درآوردند؛ حدود ۶۰ تن از تروریست ها در جریان درگیری با یکدیگر به هلاکت رسیده اند.

از سویی دیگر،  ۱۳۸ تن از عناصر گروه تروریستی جبهه النصره، ( حزب الترکستانی) در درگیری های اخیر با نیروهای جبهه مقاومت در شمال حماه به هلاکت رسیده اند.

انتهای پیام/

منبع:مشرق

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false