×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
پیروزی‌های بزرگ در شمال استان حماه پس از نبردهای سخت/ نیروهای جبهه مقاومت به ورودی جنوبی مهم ترین پایگاه تروریست‌ها در شمال استان حماه رسیدند + نقشه میدانی

نیروهای جبهه مقاومت پس از تثبیت مواضع در شهرک « الحسناوی»، عملیات را در حومه غربی ادامه دادند و توانستند تمامی ارتفاعات را در این محور به طور کامل پاکسازی کنند و ۳۵ تروریست را به هلاکت برسانند.

 به گزارش اخبار جهادی،آخرین خبرها از شمال استان حماه حاکیست، عملیات نیروهای جبهه مقاومت علیه تروریست های جبهه النصره ادامه دارد و اهداف از پیش تعیین شده با وجود نبردهای سخت یکی پس از دیگری در حال محقق شدن است.در جدیدترین تحولات میدانی، نیروهای جبهه مقاومت با پشتیبانی جنگنده های روسی و پس از درگیری های سنگین موفق شدند با عقب راندن تروریست ها، مواضع خود را در شهرک مهم « الحسناوی» به طور کامل تثبیت کنند.

نیروهای جبهه مقاومت پس از تثبیت مواضع در شهرک « الحسناوی»، عملیات را در حومه غربی ادامه دادند و توانستند تمامی ارتفاعات را در این محور به طور کامل پاکسازی کنند و ۳۵ تن از تروریست ها را به هلاکت برسانند.

با آزادسازی شهرک « الحسناوی»، نیروهای جبهه مقاومت از محور جنوبی به ورودی شهرک « الرهجان» رسیدند؛ شهرک « الرهجان»، مهم ترین پایگاه گروه تروریستی جبهه النصره در شمال استان حماه محسوب می شود.

شهرک « الحسناوی» و ارتفاعات حومه در شمال شهر مهم « السعن» قرار دارند؛ با پاکسازی های صورت گرفته، امنیت شهرک « السعن» از محور شمالی تا حدود زیادی تامین و از تیر رآس حملات تروریست ها خارج شد.

شهرک « السعن» محل اتصال شهر حمص با شهرهای « الشیخ هلال و خناصر» هم به شمار می آید؛ این شهرک همچنین در مسیر انتقال نیرو و تجهیزات از شهر حمص ( مرکز استان حمص) به سمت شهر حلب قرار گرفته و همین مسئله اهمیت این شهرک را چند برابر کرده است.

به گزارش اخبار جهادی، از محور شمالی « شیخ هلال» خبر می رسد، تروریست های جبهه النصره با چند خودروی انتحاری مواضع نیروهای جبهه مقاومت را هدف قرار دادند و پس از درگیری های سنگین، شهرک های « شاکوسیه و سرحا شمالی» را دوباره به اشغال درآوردند؛ نیروهای جبهه مقاومت در حال حاضر به سمت شهرک های « نفیله، خفیه و مشیرفه» عقب نشینی کردند.

انتهای پیام/

منبع:مشرق

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false