×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
شمال استان حماه ۲ روز پس حملات سنگین: هلاکت ۱۱۸ تروریست و انهدام ۱۸ تانک، نفربر و خودروی زرهی + تصاویر و نقشه میدانی

در جریان درگیری های ۲۴ ساعت گذشته، نیروهای سوری و مقاومت توانستند با عقب راندن عناصر تروریستی مناطق و مزارع شمالی شهرک « معان» را بازپس بگیرند.

به گزارش اخبار جهادی، آخرین تحولات میدانی از شمال استان حماه حاکیست، درگیری میان نیروهای ارتش سوریه و جبهه مقاومت با عناصر تروریستی در حومه شهرک « معان» ادامه دارد؛ در جریان این درگیری ها گروه های تروریستی جبهه النصره، جند الاقصی و حزب الترکستانی خسارهای سنگینی را متحمل شده اند.

براساس اطلاعات به دست آمده، در جریان درگیری های ۲۴ ساعت گذشته، نیروهای سوری و مقاومت توانستند با عقب راندن عناصر تروریستی مناطق و مزارع شمالی شهرک « معان» را  بازپس بگیرند؛ این مناطق در جریان درگیری های روز گذشته تخلیه شده بودند.

حملات گروه های تروریستی در شمال استان حماه در حالی ناکام مانده که تاکنون ۱۱۸ تن از تروریست ها در جریان درگیری ها به هلاکت رسیده اند و ۲۱۵ تن دیگر هم زخمی شده اند؛ در حال حاضر، یگان توپخانه و موشکی نیروهای ارتش سوریه و جبهه مقاومت در حال کوبیدن مواضع تروریست ها است.

نیروهای سوری و  مقاومت در ۴۸ ساعت گذشته موفق شده اند ۹ خودروی نظامی مجهز به دوشکا، ۹ تانک و نفر بر گروه های تروریستی را هدف قرار دهند و منهدم کنند. شدت درگیری ها نسبت به روز نخست درگیری ها تا حدودی ککاهش یافته است.

به گزارش اخبار جهادی، صدها تن از عناصر تروریستی دو روز قبل، عملیاتی را از جنوب استان ادلب و شمال استان حماه، علیه مواضع نیروهای سوری و مقاومت در محور شهرک های « معان و قصر ابوسمره» با هدف اخلال در عملیات پاکسازی شرق استان حماه و شهر دیرالزور انجام دادند که تاکنون به نتیجه ای نرسیده اند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false