×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
۱۰ شهرک دیگر در حمص و حماه پاکسازی شد/ چه مناطقی همچنان در اشغال داعش است؟ + نقشه میدانی

نیروهای جبهه مقاومت در شرق رشته کوه های الشومریه، حملات سنگینی را علیه تروریست ها انجام دادند و پس از درگیری های چند ساعته موفق شدند شهرک « الشلیشات» را به کنترل خود در آورند

 به گزارش اخبار جهادی،آخرین تحولات میدانی از شمال استان حمص و شرق استان حماه حاکیست، عملیات علیه عناصر تروریستی محاصره شده ادامه دارد و نیروهای جبهه مقاومت در محورهای مختلف موفق به پیشروی شدند.از شمال استان حمص خبر می رسد، نیروهای جبهه مقاومت در شرق رشته کوه های الشومریه، حملات سنگینی را علیه تروریست ها انجام دادند و پس از درگیری های چند ساعته موفق شدند شهرک « الشلیشات» را به کنترل خود در آورند؛ در جریان این عملیات ۳۰ تن از تروریست ها به هلاکت رسیدند و دهها تن دیگر زخمی شدند.

نیروهای سوری و مقاومت همچنین توانستند شهرک های « ام تین المعلق و النبیطیه» را در حومه شهرک « الشلیشات» از اشغال عناصر تروریستی داعش خارج کنند؛ نیروهای جبهه مقاومت در ادامه عملیات پاکسازی شمال استان حمص، شهرک های « الطویل، بیوت النزال، قنطره، ضهره السطحیه و ضهره النزال» را هم از اشغال تروریست ها خارج کردند. در جریان این عملیات هم ۷۵ تن از تروریست ها کشته و زخمی شدند و ۶۵ کیلومتر مربع از مساحت آلوده پاکسازی شد.

در شرق استان حماه هم شهرک « المعضمیه» در حومه جنوب شرق شهر راهبردی عقیربات به کنترل نیروهای جبهه مقاومت درآمد. در جریان پاکسازی این شهرک ۲۵ تن از تروریست ها به هلاکت رسیدند.

به گزارش اخبار جهادی، نیروهای جبهه مقاومت پس از درگیری های سنگین و نفس گیر توانستند شهرک « ابوحنایا» را از وجود عناصر تروریستی پاکسازی کنند و به کنترل خود درآورند؛ عملیات در این محور به سمت مناطق شمالی ادامه دارد. نیروهای سوری و مقاومت همچنین مواضع خود را در روستاهای « قلب الثور و الحانوته» تثبیت کردند.

نیروهای جبهه مقاومت  در این محور پاکسازی مناطق «ابوجبیلات،ابو داللی و ابورمال» را در دستور کار قرار داده اند؛ با پاکسازی این مناطق، امنیت شهر راهبردی عقیربات از محور شمال، شمال غرب و غرب تامین می شود.

انتهای پیام/

 

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false