×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true

در مرحله دوم جنگنده های عراقی، ۲۹ پایگاه گروه تروریستی داعش در حومه منطقه «عکاشات» منهدم شد؛ در جریان این عملیات دقیق، ۱۳۵ تن از تروریست‌ها کشته شدند.

 به گزارش اخبار جهادی،نیروی هوایی ارتش عراق در ۴ روز گذشته با همکاری نیروهای اطلاعات بسیج مردمی ضربات سنگینی را به عناصر تروریستی داعش در شمال غرب استان الانبار وارد کرده است. جنگنده های عراقی، مواضع عناصر تروریستی داعش را در حومه مناطق « عکاشات، عنه و القائم» ۴۳ مرتبه هدف قرار دادند که منجر به هلاکت ۳۲۵ تن از تروریست ها شده است.در ذیل، گزارش اختصاصی مشرق را از نتایج عملیات جنگنده های عراقی در ۱۰ نقطه اشغالی شمال غرب استان الانبار مشاهده می کنید:

۱- در گام نخست این عملیات، ۳ پایگاه تروریست ها در حومه منطقه « الشیشان» در منطقه « عنه» منهدم شد و ۴۸ تن از عناصر تروریستی به هلاکت رسیدند. در این عملیات یک از سرکرده های میدانی تروریست ها هم  از پای درآمد و چند خودروی انتحاری منهدم شد.

۲- در مرحله دوم جنگنده های عراقی، ۲۹ پایگاه گروه تروریستی داعش در حومه منطقه « عکاشات» منهدم شد؛ در جریان این عملیات دقیق، ۱۳۵ تن از تروریست ها کشته شدند. در لیست کشته شدگان نام ۴ سرکرده میدانی داعش دیده می شود.

۳- جنگنده های عراقی در سومین مرحله عملیات، انبار تسلیحات، دو خودروی انتحاری و یک مقر داعش را در گذرگاه مرزی القائم منهدم کردند؛ در این عملیات ۴۲ تن از تروریست ها کشته شدند. در این عملیات مغز متفکر داعش در ساخت تله های انفجاری هم به هلاکت رسید.

۴- در مرحله چهارم عملیات،پایگاه های داعش در منطقه « الکرابله» در حومه گذرگاه مرزی القائم هدف قرار گرفته شد و ۱۵ تن از تروریست ها از جمله دو سرکرده میدانی به هلاکت رسیدند.

۵- نابودی پایگاه تروریست های داعش در محله الرساله در حومه گذرگاه مرزی القائم نتیجه مرحله پنجم عملیات جنگنده های عراقی بود که منجر به انهدام انبار بزرگ تسلیحات و هلاکت ۱۶ تن از تروریست های داعش شد.

۶-در ششمین  مرحله عملیات، پایگاه داعش در منطقه الفرات در نزدیکی مرز سوریه هدف حملات جنگنده های عراقی قرار گرفت؛ در جریان این عملیات ۱۵ تن از تروریست ها به هلاکت رسیدند.

۷- جنگنده های عراقی در مرحله هفتم عملیات، پایگاه گردان الصحراء گروه تروریستی داعش را در شمال غرب استان الانبار منهدم کردند که منجر به کشته شدن ۱۲ تن از تروریست ها شد.

۸- در هشتمین مرحله عملیات، پایگاه گردان «تبوک» گروه تروریستی داعش در روستای سعده هدف قرار گرفت و منهدم شد؛ در این عملیات هم ۱۶ تن از تروریست ها از پای درآمدند.

۹- انهدام کارگاه ساخت خمپاره و موشک داعش در محله « الکرابله» در نزدیکی گذرگاه مرزی القائم نتیجه نهمین مرحله عملیات جنگنده های عراقی بود که منجر به هلاکت ۱۰ تن از تروریست ها شد.

۱۰- در مرحله دهم عملیات جنگنده های عراقی پایگاه تروریست های داعش در منطقه الجزیره در نزدیکی گذرگاه القائم منهدم شد؛ در جریان این عملیات ۱۵ تن از عناصر تروریستی داعش که در روزهای گذشته مامور انجام عملیات در حومه شهر سامراء بودند به هلاکت رسیدند.

انتهای پیام/

 

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false