ادامه پیشروی نیروهای مقاومت در دیرالزور، حماه و حمص

به گزارش اخبار جهادی،عملیات ارتش سوریه و نیروهای مقاومت (حزب الله و لشکر فاطمیون) در صحرای این کشور همچنان ادامه دارد. طی ۷۲ ساعت گذشته نیروهای ارتش سوریه و مقاومت اسلامی موفق به آزادسازی چندین شهر، شهرک و ارتفاع در استان‌های دیرالزور، حماه و حمص از لوث تروریست‌های داعش شدند. در همین راستا، نیروهای جبهه […]

به گزارش اخبار جهادی،عملیات ارتش سوریه و نیروهای مقاومت (حزب الله و لشکر فاطمیون) در صحرای این کشور همچنان ادامه دارد. طی ۷۲ ساعت گذشته نیروهای ارتش سوریه و مقاومت اسلامی موفق به آزادسازی چندین شهر، شهرک و ارتفاع در استان‌های دیرالزور، حماه و حمص از لوث تروریست‌های داعش شدند.

در همین راستا، نیروهای جبهه مقاومت و ارتش موفق به آزادسازی شهر «بغیلیه» در شمال غرب شهر دیرالزور مرکز این استان مرزی واقع در شرق سوریه شدند.

طبق اخبار منتشرشده از رسانه‌های وابسته به تروریست‌ها، شهرک «عیاش» در حومه بغیلیه نیز تحت کنترل ارتش سوریه و مقاومت اسلامی قرار گرفت.

در استان حماه نیز نیروهای ارتش سوریه و مقاومت اسلامی در ادامه پیشروی در حومه سلمیه در شرق استان حماه، موفق به آزادسازی شهرک «قلیب الثور» در شرق سلمیه شدند. طی این عملیات، علاوه بر کشته شدن ده‌ها نفر از نیروهای داعش، تعداد قابل توجهی از سلاح‌های سنگین و مهمات تروریست‌های وابسته به این گروهک تکفیری نیز منهدم شد.

استان حمص نیز شاهد پیشروی ارتش سوریه و نیروهای مقاومت اسلامی در روستاهای «حنزیر»، «ابوطراحه» و «شنداخیه جنوبی» در شرق این استان بود. این مناطق شب گذشته طی عملیات ارتش سوریه و مقاومت اسلامی از اشغال تروریست‌های داعش آزاد شدند.

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید