×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
۶۰۰ کیلومتر مربع از مساحت آلوده در شرق حماه پاکسازی شد + نقشه میدانی

در جریان درگیری ها ۳۵ تن از تروریست ها کشته و زخمی شدند و امنیت حومه جنوبی شهر عقیربات هم تا حدود زیادی تامین شد.

به گزارش اخبار جهادی، آخرین تحولات میدانی از شرق استان حماه حاکیست، نیروهای سوری و رزمندگان جبهه مقاومت در ادامه عملیات تامین امنیت حومه شهر عقیربات، ضربات سنگینی را به عناصر تروریستی داعش وارد کردند و توانستند صدها کیلومتر مربع از مساحت آلوده را به طور کامل پاکسازی کنند.

ساعتی قبل نیروهای جبهه مقاومت و ارتش سوریه پس از درگیری های سنگین چند ساعته توانستند با عقب راندن تروریست های داعش، شهرک راهبردی « العوابد» را به طور کامل پاکسازی کنند.

در جریان درگیری ها ۳۵ تن از تروریست ها کشته و زخمی شدند و امنیت حومه جنوبی شهر عقیربات هم تا حدود زیادی تامین شد. نیروهای سوری و مقاومت که از پشتیبانی جنگنده های روسی و سوری برخوردار هستند عملیاتی را هم برای آزادسازی شهرک های « سوحا، جابریه و وادی الادام» آغاز کرده اند. از محور جنوب غرب حومه شهر عقیربات هم خبر می رسد نیروهای سوری و مقاومت پس از چند روز درگیری سنگین، مواضع خود را در شهرک « حماده العمر» تثبیت کردند.

در محور شمال حومه شهر عقیربات هم با ادامه پیشروی ها و پاکسازی شهرک های « طوبیه و رسم الضبعه»، تروریست های داعش از بیم محاصره شدن، مناطق شرقی حومه شهر عقیربات را تخلیه کردند و به سمت غرب متواری شدند؛ با فرار تروریست ها از این محور، دهها روستا به کنترل نیروهای سوری و مقاومت در آمد و بیش از ۶۰۰ کیلومتر مربع از مساحت آلوده پاکسازی شد.

با پاکسازی مناطق شرقی شهر عقیربات، نیروهای متحد خود را برای عملیات پاکسازی حومه شمال غرب، غرب و جنوب غرب شهر عقیربات آماده می کنند.

منبع:مشرق

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false