×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
شلاق مرگ به داعش در شرق استان حماه/ تروریست ها در آستانه تارومار شدن + نقشه میدانی

در جریان عملیات نیروهای متحد در حومه شهر عقیربات، خسارت های سنگینی به تروریست های داعش وارد آمد و ۴۰ کیلومتر مربع از مناطق آلوده پاکسازی شد.

به گزارش اخبار جهادی،آخرین تحولات میدانی از شرق استان حمص حاکیست، عملیات نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان جبهه مقاومت علیه عناصر تروریستی داعش در حومه شهر راهبردی عقیربات با تمام قدرت ادامه دارد و پیشروی های جدیدی در این محور صورت گرفت.

نیروهای متحد در  عملیات جدید با عقب راندن عناصر تروریستی داعش توانستند امنیت حومه شهر عقیربات را تا حدود زیادی تامین کنند و بخش دیگری از مناطق آلوده را به کنترل خود درآورند.

نیروهای سوری و مقاومت همچنین با حملات سنگین علیه تروریست ها توانستند پس از درگیری های نفس گیر، مناطق«  قنبر، مسعده، حماده عمر و مزارع قنبر» را به طور کامل پاکسازی کنند.

در جریان این درگیری ها ۶۰ تن از تروریست های داعش به هلاکت رسیدند و عملیات برای پاکسازی مناطق از مین ها و تله های انفجاری کار گذاشته شده ادامه دارد.

نیروهای سوری و مقاومت پس از تثبیت مواضع در مناطق آزاد شده به سوی مناطق « طوبیه، رسم الضبعه، رسم الاحمر، ابورمال، سوحا و رسم العوابد» حرکت خواهند کرد.

برای دیدن نقشه در اندازه بزرگ روی عکس کلیک کنید

در صورت پاکسازی این مناطق، تروریست های داعش در بخش شرقی این محور در مساحت نزدیک به ۹۰۰ کیلومتر مربع محاصره می شوند.

به گزارش مشرق، در جریان عملیات نیروهای متحد در حومه شهر عقیربات، خسارت های سنگینی به تروریست های داعش وارد آمد و ۴۰ کیلومتر مربع از مناطق آلوده پاکسازی شد؛ تروریست های داعش در شرق استان حماه و شمال استان حمص در مساحتی بالغ بر ۲ هزار و ۵۰۰ کیلومتر مربع در محاصره هستند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false