×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
ضدحمله سنگین نیروهای متحد جواب داد/ پاکسازی کامل مهم ترین پایگاه داعش در شرق حماه/ دومینو سقوط یا تسلیم در راه است +نقشه میدانی

پس از این که داعش با ضد حملاتی سنگین توانست عقیربات را اشغال کند، جنگنده های روسی و سوری حملات را چند برابر کردند.

به گزارش اخبار جهادی ،عصر روز گذشته پس از این که عناصر تروریستی داعش با ضد حملاتی سنگین توانستند شهر عقیربات، مهم ترین پایگاه خود را در شرق استان حماه دوباره اشغال کنند، جنگنده های روسی و سوری  وارد عمل شدند و حملات را چند برابر کردند.

جنگنده ها در این حملات به شدت مواضع تروریست های داعش را در شهر عقیربات و مناطق حومه هدف قرار دادند تا راه برای ورود نیروهای جبهه مقاومت و ارتش سوریه به این شهر باز شود. در نهایت شب گذشته به ده دلیل حجم سنگین آتش جنگنده ها، تعداد زیادی از عناصر تروریستی شهر عقیربات را تخلیه کردند و فقط تعدادی محدودی از آنان در شهر باقی ماندند.

 همزمان با حملات جنگنده ها، نیروهای جبهه مقاومت و ارتش سوریه از حومه شهرک «جب الرمان»، وارد شهر عقیربات شدند و توانستند عناصر تروریستی باقی مانده در شهر را در عملیاتی دقیق در مرکز شهر محاصره کنند.

در این عملیات، موضع عناصر تروریستی محاصره شده به شدت هدف قرار گرفته شد و پس از درگیری های چند ساعته در نهایت اوایل صبح امروز شهر عقیربات به طور کامل به کنترل نیروهای متحد درآمد؛ در جریان درگیری ها تمامی عناصر تروریستی به هلاکت رسیدند اما به دلیل متلاشی شدن اجساد، تعداد آنان قابل شمارش نیست.

از ساعتی قبل نیز عملیات برای پاکسازی شهر عقیربات از مین ها و تله های انفجاری کار گذاشته شده شروع شده  و گروهی دیگر از نیروها عملیاتی درصدد هستند به سوی شهرک های حومه از جمله « تعامیه، حماده العمر» و مزارع حومه پیشروی کنند تا کمربند امنیتی شهر تکمیل شود.

 با پاکسازی شهر عقیربات، مهم ترین پایگاه تروریست های داعش در شرق استان حماه و شمال استان حمص، سایر عناصر تروریستی در مناطق حومه باید خود را برای تسلیم کردن به نیروهای جبهه مقاومت آماده کنند.

منبع:مشرق

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false