شلیک موشک زلزال۱ توسط یمنی‌ها به تجمع نیروهای سعودی در جیزان

نیروهای یمنی یک موشک از نوع زلزال۱ را به‌سوی تجمع نیروهای سعودی در یک پایگاه نظامی در جیزان شلیک کردند. به گزارش اخبار جهادی،به نقل از العالم، نیروهای یمنی، یک موشک از نوع «زلزال۱» را به‌سوی محل تجمع نیروهای ارتش عربستان و مزدورانش در مرکز نظامی المعزاب در شهر «جیزان» شلیک کردند. از سوی دیگر […]

نیروهای یمنی یک موشک از نوع زلزال۱ را به‌سوی تجمع نیروهای سعودی در یک پایگاه نظامی در جیزان شلیک کردند.

به گزارش اخبار جهادی،به نقل از العالم، نیروهای یمنی، یک موشک از نوع «زلزال۱» را به‌سوی محل تجمع نیروهای ارتش عربستان و مزدورانش در مرکز نظامی المعزاب در شهر «جیزان» شلیک کردند.

از سوی دیگر ارتش و کمیته‌های مردمی یمن در ادامه عملیات نظامی خود با هدف متوقف ساختن تجاوز عربستان، مراکز تجمع مزدوران ائتلاف متجاوز سعودی در ذباب و شمال یختل در استان تعز را با چندین موشک کاتیوشا هدف قرار دادند.

یگان توپخانه‌ای ارتش یمن نیز مراکز تجمع مزدوران در الهاملی در شمال یتل را گلوله‌باران کرد.

همچنین تک‌تیراندازان ارتش و کمیته‌های مردمی یمن موفق شدند یک خودروی نظامی مزدوران در بخش صراوح مأرب را منهدم کنند که در پی این حمله شماری از مزدوران که سوار بر این خودرو بودند، کشته و یا زخمی شدند.

یگان توپخانه‌ای ارتش و کمیته‌های مردمی یمن مراکز تجمع مزدوران در شمال منطقه مرزی میدی را گلوله‌باران کرد که در پی این حملات خساراتی به مزدوران وارد شد.

انتهای پیام/

منبع:تسنیم

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید