×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
نیروهای جبهه مقاومت پس از ۵ سال به جاده راهبردی عین ترما- زملکا رسیدند/ ۹ تروریست در غوطه شرقی دمشق دستگیر شدند +تصاویر

نیروهای جبهه مقاومت و ارتش سوریه در محور کازیه سنبل هم موفق به پیشروی شدند و توانستند تعدادی از مجتمع های مسکونی را در این منطقه آزاد کنند.

به گزارش اخبار جهادی، آخرین تحولات میدانی از محله عین ترما دمشق حاکیست، پیشروی نیروهای ارتش سوریه و رزمندگان جبهه مقاومت در عمق محله عین ترما ادامه دارد و درگیری ها در تمامی مناطق بسیار سنگین گزارش شده است.

یک منبع میدانی اعلام کرد: نیروهای متحد عصر روز گذشته عملیات جدیدی را در حومه میدان عقده آغاز کردند و پس از درگیری های نفس گیر توانستند با عقب راندن عناصر تروریستی جبهه النصره و قیلق الرحمن پس از ۵ سال خود را به جاده عین ترما – زملکا برسانند.

وی به جزئیات دستگیری چند تن از عناصر تروریستی در محله عین ترما اشاره کرد و گفت: در جریان پاکسازی ها یک گروه ۹ نفره به سرکردگی  « محمد صطوف» در یک عملیات غافلگیرانه بازداشت شدند.

این منبع میدانی افزود: نیروهای جبهه مقاومت و ارتش سوریه در محور کازیه سنبل هم موفق به پیشروی شدند و توانستند تعدادی از مجتمع های مسکونی را در این منطقه آزاد کنند.

در این عملیات مرتفع ترین مجتمع مسکونی که به مناطق اطراف اشراف داشت هم از وجود تروریست ها پاکسازی شد.

در این درگیری ها بیش از ۵۰ تن از عناصر تروریستی کشته یا زخمی شدند.

با پاکسازی های صورت گرفته در یک ماه گذشته تمامی مناطق در حدفاصل بیمارستان عین ترما و محور کازیه به کنترل نیروهای متحد درآمد.در حال حاضر فاصله نیروهای جبهه مقاومت و ارتش سوریه با پل زملکا به کمتر از یک کیلومتر گاهش یافته است.

رسیدن نیروها به این پل به معنای محاصره تروریست ها در محله جوبر است.

در ذیل نیز گزارش تصویری و اختصاصی مشرق از نبردهای ۱۲ ساعت گذشته را در محله عین ترما دمشق مشاهده می کنید:

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false