×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
ایران، پیروزِ بزرگ و نهایی جنگ سوریه

یک کارشناس صهیونیست گفت ایران، پیروز بزرگ و نهایی جنگ سوریه است و بهتر است اسرائیل و جهان هر چه سریع تر به این واقعیت اعتراف کنند.
 به گزارش اخبار جهادی ، یک کارشناس صهیونیست در امور غرب آسیا ضمن ابراز نگرانی از حضور جمهوری اسلامی ایران در غرب آسیا و خطر آن برای رژیم صهیونیستی گفت ایران، پیروز بزرگ و نهایی جنگ سوریه است و بهتر است اسرائیل و جهان هر چه سریع تر به این واقعیت اعتراف کنند.

به گزارش پایگاه اینترنتی خبری العهد لبنان، مردخای کیدار پروفسور صهیونیستی و کارشناس امور خاورمیانه با انتشار مقاله ای در پایگاه mivzaklive میوزاکلیو در خصوص آنچه که آن را فعالیت روزافزون ایران در منطقه خاورمیانه و خطر آن برای اسرائیل نامید سخن گفت.
کیدار گفت دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا اعتقاد ندارد که افزایش قدرت ایران در سوریه مسئله‌ای است که نیازمند برخورد قاطعانه است.
وی افزود «در میان اهداف بد دولت باراک اوباما رئیس جمهور سابق آمریکا و فهرست اولویت های دولت ترامپ، ایران موفق شد و در جنگ سوریه به پیروز آشکار تبدیل شد اما هیچ کس در جهان برای بیرون راندن ارتش ایران از سوریه موفق نخواهد شد و اسرائیل، اروپا و آمریکا باید با این واقعیت کنار بیایند که ایران در حال حاضر بر بخش های گسترده ای از عراق، سوریه و لبنان کنترل دارد.
این کارشناس صهیونیست تصریح کرد در حال حاضر حزب الله از طریق زمینی با ایران در ارتباط است. این باعث شده (سید حسن) نصر الله (دبیر کل حزب الله لبنان) در برابر اسرائیل احساس اطمینان کند؛ اسرائیلی که حتی از احداث دیواری بتونی در داخل سرزمین هایش (فلسطین اشغالی) با هدف دفاع از شهروندانش در برابر تک تیراندازان حزب الله بیم دارد.
کیدار گفت ارزیابی کنونی با ارزیابی دو سال پیش متفاوت است چرا که به جای آنکه سوریه را به دست بیاوریم (اکنون) ایران همسایه مستقیم ما شده است و حزب الله فقط یک گروه لبنانی نیست بلکه شاخه‌ای مهم از وجود واقعی و قدرتمند ایران است که یک تهدید به شمار می رود و در نزدیکی مرزها با اسرائیل مستقر شده است.
کیدار در پایان گفت «ایران پیروزِ بزرگ و پایانی جنگ سوریه است و بهتر است اسرائیل و جهان هر چه سریع تر به این واقعیت اذعان کنند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false