بازداشت یک ایرانی به داعش پیوسته در ننگرهار افغانستان + عکس

مقامات ولایت ننگرهار افغانستان از بازداشت شش عضو داعش خبر دادند که یک تبعه ایران در میان آنان است. به گزارش اخبار جهادی منابع محلی ولایت ننگرهار در شرق افغانستان اعلام کردند که شش عضو گروه تروریستی داعش را بازداشت کرده که یک ایرانی و سه پاکستانی در میان آنان است. دفتر مطبوعاتی والی ولایت […]

مقامات ولایت ننگرهار افغانستان از بازداشت شش عضو داعش خبر دادند که یک تبعه ایران در میان آنان است.

به گزارش اخبار جهادی منابع محلی ولایت ننگرهار در شرق افغانستان اعلام کردند که شش عضو گروه تروریستی داعش را بازداشت کرده که یک ایرانی و سه پاکستانی در میان آنان است.

دفتر مطبوعاتی والی ولایت ننگرهار در صفحه رسمی خود ویدئویی را منتشر کرده که در آن، یکی از بازداشت شدگان می‌گوید تبعه ایران است.

در این نوار تصویری فرد بازداشت شده می‌گوید که از اهالی استان آذربایجان غربی است و از طریق شبکه اجتماعی تلگرام به داعش پیوسته است.

این فرد که خود را «یاسر» معرفی می‌کند اعتراف می‌کند که از ولایت نیمروز افغانستان به شهر کابل آمده و بعد از دو شب اقامت در کابل، عازم ولسوالی (شهرستان) چپرهار ولایت ننگرهار شده بود.

نوار تصویری این فرد تحت عنوان اعتراف او منتشر شده اما مقامات محلی مشخص نکرده‌اند که این اعتراف تحت چه شرایطی گرفته شده است.

منبع:ابنا

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید