×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
آخرین تحولات میدانی یمن

به گزارش اخبار جهادی به نقل از شبکه العالم، نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن، خسارات و تلفات سنگینی به نیروهای سعودی و مزدوران آنها در مناطق مختلف یمن وارد کردند.

شماری از عناصر نظامی سعودی از جمله یک افسر در عملیات نیروهای یمنی در عسیر به هلاکت رسیدند. در همین حال تلاش شماری از نظامیان سعودی برای نفوذ به یک پایگاه در نجران با شکست روبرو شد.

جنگنده های سعودی نیز برخی مناطق یمن را هدف حملات هوایی قرار دادند و خسارات سنگینی به این مناطق و اموال شهروندان وارد کردند.

گزارشگر العالم در گزارشی همراه با پخش تصاویری از حملات هوایی به یمن و ویرانه های به جای مانده از این حملات گفت: جنگنده های متجاوز سعودی منطقه عبطان در صنعا را دو بار هدف حمله قرار دادند. برخی مناطق المخا نیز هدف حملات هوایی مشابه قرار گرفت و خسارات زیادی به اموال مردم وارد کرد. منطقه شوارق از توابع رازح در غرب صعده نیز از ادامه جنایات رژیم سعودی بی نصیب نماند و منزل یکی از شهروندان هدف قرار گرفت و خسارات زیادی به آن وارد شد.

ارتش یمن و کمیته های مردمی در واکنش به این حملات، مواضع مزدوران سعودی را در استان شبوه هدف قرار دادند و خسارات سنگینی به آنها وارد کردند.

ارتش و کمیته های مردمی همچنین مواضع مزدوران را در استان الجوف هدف قرار دادند و شماری از مزدوران را به هلاکت رساندند و شماری را زخمی کردند. یگان موشکی ارتش و کمیته های مردمی یمن در استان تعز نیز یک خودروی نظامی متجاوزان را در شمال المخا هدف قرار داد که بر اثر آن خودرو منهدم شد و همه سرنشینان آن به هلاکت رسیدند. توپخانه یمن نیز مواضع مزدوران را در جنوب غرب تعز هدف قرار دادند و خسارات سنگینی به آنها وارد کردند.

ارتش و کمیته های مردمی موفقیت هایی نیز در عمق خاک عربستان سعودی به دست آوردند و طی آن برخی مواضع را در نجران و عسیر پاکسازی کردند. منابع نظامی می گویند ارتش و کمیته های مردمی تلاش نظامیان سعودی را برای نفوذ به پایگاه فواز در نجران ناکام گذاشتند که در نتیجه آن شش نظامی سعودی به هلاکت رسیدند و شماری نیز زخمی شدند. یگان موشکی ارتش یمن نیز مواضع ارتش سعودی را هدف قرار داد و خسارات زیادی به آنها وارد کرد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false