ادعای رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا: ایران در آستانه آزمایش موشک جدیدی است!

رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا مدعی شد ایران در آستانه آزمایش موشک جدیدی با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای است.  به گزارش اخبار جهادی به نقل از دیلی استار، دن کوتس، رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا در اظهاراتی مدعی شد ایران در آستانه آزمایش موشک جدیدی است که می‌تواند کلاهک‌های هسته‌ای با خود حمل کرده و به […]

رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا مدعی شد ایران در آستانه آزمایش موشک جدیدی با قابلیت حمل کلاهک هسته‌ای است.

 به گزارش اخبار جهادی به نقل از دیلی استار، دن کوتس، رئیس اداره اطلاعات ملی آمریکا در اظهاراتی مدعی شد ایران در آستانه آزمایش موشک جدیدی است که می‌تواند کلاهک‌های هسته‌ای با خود حمل کرده و به اروپا و آمریکا برسد.

دن کوتس در جلسه استماع سنا در اظهاراتی ادعایی، بر خطرناک بودن موشک های ایران و متناقض بودن این مسأله با قطعنامه های سازمان ملل تأکید کرد و گفت: ایران بُرد و قدرت موشک های بالستیک خود را با این امید که آنها بتوانند به خاک آمریکا برسند، گسترش می دهد.
وی در ادامه مدعی شد ایران از حریم هوایی خود برای توسعه فناوری “ای سی بی ام” به عنوان سکوی پرتابی برای دو هدف “موشکی و ماهواره ای” استفاده می کند.
اظهارات این مقام اطلاعاتی آمریکا در حالی بیان می شود که ایران همواره تأکید کرده است که آزمایش های موشکی کشورمان تنها جنبه بازدارندگی دارند.
منبع:باشگاه خبرنگاران