×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
جیش الاسلام رقبای خود را در سوریه اعدام می کند

گروه تروریستی موسوم به جیش الاسلام برای سومین روز متوالی، به اعدام سرکرده های گروه هایی که به این گروه تروریستی ملحق نشوند، ادامه می دهد.
 به گزارش اخبار جهادی منابع بومی در الغوطه الشرقیه به سایت “دمشق الان” خبر دادند که جیش الاسلام، از مدت ها پیش، خود را برای این درگیری آماده کرده و به اندازۀ کافی برای آن، نفر و سلاح جمع کرده است. عناصر این گروه تروریستی، به چندین منطقه از جمله عربین، حزه، حموریه و.. یورش بردند و دست به اعدام های میدانی زدند و اجساد برخی از عناصر جبهه النصره به ویژه “احمد قادیش” و عناصر تحت امر او را به آتش کشیدند.به گفتۀ این منابع، جیش الاسلام، قرارگاه ها و پایگاه های نظامی جبهه النصره و فیلق الرحمان را در عربین و روستاهای الافتریس، بیت نایم و کشتزارهای الاشعری را اشغال کرد. روستای حموریه نیز، پس از آن که شماری از عناصر جبهه النصره در آن اعدام شدند، بدون درگیری تسلیم جیش الاسلام شد، اما فیلق الرحمان پس از درگیری های شدید، منطقه حزه را از جیش الاسلام پس گرفت.

سرکرده های جیش الاسلام، چندین بیانیه منتشر کرده اند که در آن ها از عناصر مسلح گروه های رقیب درخواست شده است خود را تسلیم کرده، سلاحشان را تحویل دهند.

اوضاع میدانی حاکی از این است که گروه جیش الاسلام، از نظر نفر و مهمات، بر دیگر گروه های تروریست در سوریه برتری یافته و در صدد کشتار گروه های مخالف و رقیب و اسیر کردن سرکرده های این گروه ها است.

منبع:العالم

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false