×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
اقدامات وحشیانۀ جنگجویان خارجی داعش در موصل

روزنامه دیلی تلگراف نوشت : داعش برای حفظ موصل از هیچ جُرم و جنایتی رویگردان نیست.

روزنامه دیلی تلگراف امروز جمعه در گزارشی به قلم بن فارمر با عنوان ” استفادۀ داعش از جنگجویان خارجی برای ارتکاب جنایات وحشیانه در آخرین مرحلۀ جنگ موصل ” نوشت : داعش که در شهر موصل عقب نشینی می کند ، از جنگجویان خارجی برای ارتکاب جنایات فجیع و وحشیانه استفاده می کند تا شاید این شهر را تحت کنترل خود نگه دارد.
این روزنامه انگلیسی می نویسد : داعش از جنگجویان خارجی که در میان آنها اتباع انگلیسی وجود دارند ، به علت برخورد وحشیانه شان با مردم، به عنوان آخرین خط دفاعی استفاده می کند.
دیلی تلگراف به نقل از جان دوریان سخنگوی ائتلاف بین المللی مبارزه با داعش گزارش داد: حدود هزار نیروی مسلح داعش همچنان در موصل هستند که در میان آنها تعداد زیادی جنگجوی خارجی وجود دارد.
دوریان افزود : چیزی که بارها دیدیم ، این بود که سران داعش از مناطقی که احتمال از دست دادنش را می دهند ، فرار می کنند و جنگجویان خارجی را رها می کنند زیرا این جنگجویان با مردم وحشیانه برخورد می کنند.
وی خاطرنشان کرد: آنچه ما هم اکنون در مرکز موصل می بینیم ، اینست که داعش از چیزی شبیه سلاح های شیمیایی استفاده می کند . داعش به روش های وحشیانه با مردم رفتار می کند و افراد را فقط به علت داشتن نیت ترک موصل اعدام می کند.
دیلی تلگراف نوشت: پیوستن جنگجویان خارجی به داعش متوقف شده است زیرا ائتلاف مسیرهای پشتیبانی داعش را مسدود کرده است و بسیاری از جنگجویان خارجی به علت عقب نشینی داعش ، برای بازگشت به اروپا تلاش می کنند ولی بازداشت می شوند یا به دست نیروهای عراقی و سوری کشته می شوند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false