×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
تاکید جنبش جهاد بر تداوم دفاع از سرزمین فلسطین تا آزاد سازی کامل آن

جنبش جهاد اسلامی فلسطین امروز پنجشنبه تاکید کرد که نبرد دفاع از سرزمین (فلسطین) جز با بازپس گیری ذره ذره از خاک فلسطین متوقف نخواهد شد و ملت فلسطین در تمامی ادوار این منازعه به ایستادگی و پایداری خود برای احقاق کامل حق خود در فلسطین ادامه خواهد داد.
به گزارش اخبار جهادی، جنبش جهاد اسلامی با صدور بیانیه ای خاطر نشان کرد که چهل و یکمین سالگرد روز زمین در حالی فرا می رسد که خون فلسطینیان همچنان ریخته می شود و ملت فلسطین به دفاع از قداست سرزمین تاریخی خود در برابر تمامی تلاش ها برای فریب و تحریف به منظور سرقت سرزمین و یهودی سازی آن ادامه می دهد.
در ادامه این بیانیه آمده است که در تاریخ ۳۰ مارس سال ۱۹۷۶ فلسطینیان ساکن اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸ علیه سیاست ها و تصمیمات یهودی سازی نژادپرستانه به پا خواستند و یکی از مهمترین نبردها و مبارزات بی وقفه علیه رژیم جنایتکار صهیونیستی را در تاریخ و فرهنگ فلسطین رقم زدند.
جنبش جهاد اسلامی فلسطین تصریح کرد که نبرد زمین همچنان تداوم خواهد داشت و ملت فلسطین از این طریق پایبندی خود به سرزمین مقدس خود؛ بدون توجه به هر گونه تجاوز و تهدید و جنایت رژیم صهیونیستی را اعلام خواهد کرد.
این جنبش با تاکید بر اینکه روز زمین، روز تشدید درگیری با دشمن غاصب و مخالفت با هر گونه چشم پوشی از یک ذره خاک غصب شده وطن است، اعلام نمود که تمامی تلاش ها برای جداسازی سیاسی و جغرافیایی و احداث دیوارها و مناطق حائل نمی تواند مانع از تحقق وحدت ملت فلسطین شود و سراسر فلسطین از شمال تا جنوب و از دریای مدیترانه تا رود اردن یکپارچه و غیر قابل تجزیه و تفکیک است.
جنبش جهاد در پایان به تمام اقشار ملت فلسطین در قدس، کرانه باختری، غزه و اراضی اشغالی سال ۱۹۴۸ و نیز ملت مبارز فلسطین، اسرا، مجروحان، تبعید شدگان و مبارزان و خانواده های شهدا درود فرستاد.

منبع: مرکز اطلاع رسانی فلسطین

 به کانال تلگرامی ما بپیوندید

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false