×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true

جنبش جهاد اسلامی فلسطین، ترور مازن الفقهاء اسیر آزاد شده فلسطینی را جنایتی فجیع دانست که ردپای سرویس های امنیتی رژیم صهیونیستی درآن به چشم می خورد.
جنبش جهاد اسلامی فلسطین درواکنش به ترور مازن الفقهاء از مبارزان جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) در بیانیه ای اعلام کرد: «این جنایت، دربردارنده پیام های خطرناک است و از این رو، باید با شیوه مناسب با آن برخورد کرد».

جهاد اسلامی در بیانیه خود بر لزوم تعقیب مزدوران صهیونیست و تقویت جبهه داخلی با هدف بستن راه به روی اشغالگران و تلاش برای به شکست کشاندن طرح های این رژیم تاکید کرد و گفت: هدف از این طرح ها، برهم زدن اوضاع داخلی فلسطین و ضربه زدن به امنیت و ثبات غزه به عنوان مهد مقاومت است.

دراین بیانیه آمده است: رژیم اشغالگر صهیونیست و مزدوران آن، مسئول این جنایت هستند و این جنایت، شروعی برای تجاوزگری جدید و مستقیم رژیم اشغالگر علیه مقاومت است؛ از این رو، مقاومت حق دارد که به این تجاوز پاسخ صریح و آشکار بدهد و با هرگونه تلاش رژیم اشغالگر برای به بازی گرفتن ملت فلسطین و جان آنان مقابله کند و اجازه ندهد که قوانین بازی تغییر کند.

جنبش جهاد اسلامی همچنین اعلام کرد: ترور مازن الفقهاء مبارز عضو گردانهای شهید عزالدین قسام شاخه نظامی جنبش حماس، باید با مشت آهنین نیروهای مقاومت به مزدوران رژیم اشغالگر روبرو شود و نیروهای مقاومت درعین حال، باید با احتیاط بیشتر عمل کنند.

افراد مسلح ناشناس روز جمعه گذشته، مازن الفقهاء عضو برجسته حماس را مقابل ورودی یک ساختمان مسکونی در منطقه «تل الهوا» در جنوب غربی شهر غزه با شلیک چهار گلوله از ناحیه سرهدف قرار دادند و پا به فرار گذاشتند.

منبع:العالم

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false