×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true

روسیه تشدید حملات داعش و تصرف شهر تدمر در ریف حمص از سوی این گروه تروریستی را نتیجه عدم همکاری عملی کشورهای دیگر، به ویژه آمریکا، با روسیه در زمینه مبارزه با تروریسم دانست.
 به گزارش پایگاه خبری شبکه روسیا الیوم، دمیتری پسکوف، سخنگوی ریاست جمهوری روسیه، روز دوشنبه گفت هماهنگی عملی درزمینه عملیات نظامی علیه تروریسم و همکاری کشورهای دیگر و در درجه اول آمریکا، می توانست به همه طرف ها این امکان را بدهد که مانع از وقوع چنین حملاتی شوند، اما واشنگتن حتی از شروع همکاری با روسیه هم سرباز می زند.
پسکوف افزود: «حمله عناصر داعشی به تدمر، بار دیگر نشان می دهد که داعش خطری بزرگ است و روسیه به حمایت از ارتش سوریه در مبارزه با تروریسم ادامه خواهد داد».
وی با اشاره به اینکه گروه های زیادی از تروریست ها مجبور به خارج شدن ازعراق شدند، گفت این مساله به آن ها امکان تشکیل گروه های نسبتاً بزرگ در اراضی سوریه و شروع حملات جدید را می دهد.
سخنگوی رئیس جمهوری روسیه ابراز امیدواری کرد که دراسرع وقت به حملات داعش درسوریه پایان داده شود. پسکوف با بیان اینکه تدمر شهری سوری است، افزود: «با وجود این، از دست دادن تدمر ضربه ای پسکوف از جامعه بین الملل خواست که برای آزادسازی این شهر تاریخی ازچنگال تروریست ها تلاش کند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false