×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
رسوایی … نقشۀ اسرائیل از مواضع حزب‌الله جعلی بود

ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد نقشۀ محرمانه ای که هفتۀ جاری منتشر کرد و مدعی شد دربردارندۀ مواضعی متعلق به حزب الله است که قصد دارد در صورت بروز جنگ به آن ها حمله کند، نقشه ای نمادین و تنها برای اطلاع رسانی بوده است.
 پایگاه روسیا الیوم نوشت ارتش رژیم صهیونیستی ادعا کرده است «نقشه ای که برای آگاهی دادن به دیپلمات های خارجی دربارۀ اهداف حزب الله منتشر شده است، به اطلاعات جدید استناد نکرده است». ارتش اسرائیل در پاسخ پرسش خبرگزاری فرانسه دربارۀ واقعی بودن این نقشه و مواضع مشخص شده در آن گفت: «این تنها یک تصویر توضیحی است»!
صهیونیست ها روز سه شنبه نقشه ای را منتشر کردند که در آن نقاطی مشخص شده بود. آنها ادعا کردند این نقاط، مواضع پرتاب موشک و یا پایگاه های نیروهای پیادۀ حزب الله به علاوۀ تونل های آنهاست که تقریبا در تمامی روستاهای جنوب لبنان پراکنده اند.
ارتش رژیم صهیونیستی در توئیتی در حساب رسمی خود در توئیتر نوشت: «حزب الله در لبنان پشت سر شهروندان مخفی می شود که این جنایت جنگی است».
در سال ۲۰۰۶، اسرائیل به جنگی موسوم به جنگ تموز علیه حزب الله دست زد که در اثر آن بیش از ۱۲۰۰ نفر در لبنان که اکثرشان غیرنظامی بودند کشته شدند.
در این جنگ، حزب الله توانست حدود ۴ هزار موشک به مناطق شمالی اراضی اشغالی شلیک کند که در نتیجۀ آن دو میلیون شهرک نشین صهیونیست ناچار شدند در پناهگاه های قدیمی با تهویۀ نامناسب و مقدار غذای ناچیز زندگی کنند.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false