×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true

گروه‌های تروریستی تکفیری برای سومین روز پیاپی شهرک‌های نبل و الزهراء در حومه شمالی حلب را با ده‌ها موشک گراد هدف قرار دادند که به شهادت شماری از غیرنظامیان بیگناه منجر شد.

به گزارش اخبار جهادی ، گروه‌های تروریستی تکفیری که طی روزهای اخیر متحمل شکست‌های سنگین در برابر نیروهای ارتش سوریه شده‌اند، برای سومین بار شهرک‌های نبل و الزهراء در حومه شمالی حلب را هدف قرار  دادند.

تکفیری‌ها ده‌ها موشک گراد به این شهرک‌های شیعه‌نشین واقع در حومه شمالی حلب شلیک کردند که به شهادت شماری از غیرنظامیان بیگناه و زخمی شدن ده‌ها نفر منجر شد.

تروریست‌های تکفیری تلاش می‌کنند انتقام شکست‌های پیاپی خود در حلب را از مردم بیگناه شهرک‌ها و روستاهای اطراف به ویژه نبل و  الزهراء بگیرند، به ویژه با توجه به پیشروی سریع و برق‌آسای ارتش سوریه در محله‌های شرقی حلب که تا کنون مناطق زیادی از لوث آنها آزاد شده است.

تکفیری‌ها همچنین شهرک‌های کفریا و الفوعه را با ده‌ها موشک و خمپاره هدف قرار دادند،‌در حملات تکفیری‌ها به این شهرک‌های تحت محاصره خود در حومه ادلب، ده‌ها نفر از جمله زنان و کودکان زخمی شدند که حال برخی از آنها وخیم اعلام شده است.

این حملات سبب وحشت مردم به ویژه کودکان شده است که یک لحظه از حملات تروریست‌های تکفیری در امان نبوده‌اند.

گروه‌های تروریستی اخبار حملات وحشیانه خود به مردم بیگناه کفریا و الفوعه را در صفحات وابسته به خود در شبکه اینترنت منتشر کرده‌اند.

 

انتهای پیام/

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false