×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
تسلط کامل ارتش سوریه بر محله شیخ سعید در شرق حلب

ارتش سوریه با به هلاکت رساندن آخرین تروریست‌ها در محله شیخ سعید در شرق حلب، امنیت و ثبات را به این منطقه بازگرداند.
به گزارش اخبار جهادی به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، ارتش سوریه با هدف قرار دادن آخرین مقر تروریست‌ها در محله شیخ سعید در شرق حلب و به هلاکت رساندن عناصر تروریستی، به صورت کامل بر این منطقه مسلط شده و امنیت و ثبات را به آن بازگرداند.
ارتش سوریه با همکاری نیروهای متحد خود عملیات دقیقی را علیه مراکز تجمع تروریست ها انجام دادند که به دنبال آن گستره تسلط خود در مناطق شرقی حلب را گسترش دادند و امنیت و ثبات را به برخی از محله ها از جمله شیخ سعید در جنوب شرق حلب بازگرداندند.
به گزارش یک منبع نظامی سوری، ده ها تروریست در این عملیات به هلاکت رسیدند و برخی از عناصر تروریستی که شاهد فروپاشی گروه های تروریستی در سایر مناطق تحت محاصره عناصر خود هستند، با برجای گذاشتن سلاح ها و مهمات خود پا به فرار گذاشتند.
ارتش سوریه با همکاری نیروهای همپیمان خود به دنبال ریشه کن کردن عناصر تروریستی باقی مانده در مناطق آزاد شده شرق حلب هستند و در این عملیات حفظ جان غیرنظامیان را در اولویت کار خود قرار داده اند.
در حومه شمالی حما نیز ارتش سوریه مراکز تجمع تروریست های جیش الفتح و جیش العزه را در کفر زیتا، لطامنه، عیس و صیاد هدف قرار دادند و علاوه بر به هلاکت رساندن برخی از عناصر تروریستی، ۴ خودروی زرهی، یک خمپاره انداز و چندین مقر تروریستی را منهدم کرد.
به گزارش یک منبع نظامی سوری، “طارق خطاب” که سرکرده توپخانه‌ای تروریست ها در حومه شمالی حما نامیده می‌شد در این عملیات به هلاکت رسید.
ارتش سوریه همچنین تروریست های جبهه النصره را در منطقه حوله در حومه حمص هدف قرار داد و شماری از آنها را به هلاکت رساند.
در دیرالزور نیز ارتش و نیروهای مسلح سوریه با پشتیبانی جنگنده های نیروی هوایی، مراکز تجمع تروریست های داعش را در منطقه ثرده و اطراف آن هدف قرار دادند. در بخش شرقی فرودگاه دیرالزور نیز درگیری های شدیدی میان ارتش سوریه و تروریست های تکفیری رخ داد که به هلاکت برخی عناصر تروریستی منجر شد.
در حومه دمشق نیز ارتش و نیروهای مسلح سوریه دو خودروی حامل سلاح و مهمات متعلق به تروریست ها را کشف و ضبط کردند.
ارتش سوریه با پیگرد یک تاکسی در حومه شمال شرقی دمشق از وجود اسلحه و خمپاره در این خودرو مطلع شده و با متوقف کردن آن و دستگیری راننده، از وجود یک خودروی دیگر مطلع شده و با ضبط این خودروها مانع دسترسی تروریست‌ها به این مهمات شد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false