×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
ادامه پیشروی‌های ارتش سوریه در حومه حما

ارتش سوریه در ادامه پیشروی‌های خود در حومه حما، بر مناطق “ابوعبیده و شلویط” مسلط شد و شماری از تروریست‌ها را به هلاکت رساند.

 به گزارش اخبار جهادیبه نقل از خبرگزاری رسمی سوریه (سانا)، ارتش و نیروهای مسلح سوریه هجوم تروریست‎‌ها به برخی مناطق نظامی در شهرک محرده را با شکست مواجه کردند و بر مناطق ابوعبیده و شلویط در حومه حما مسلط شدند.

نیروی هوایی ارتش سوریه سلسله حملاتی به مقرها و مراکز تجمع تروریست های جیش الفتح و داعش و راه‌های ارتباطی آنها در حومه شمالی و شرقی حما داشتند.
به گزارش یک منبع نظامی سوری، ارتش سوریه حمله وسیع گروه های تروریستی به برخی مراکز نظامی در منطقه ابوعبیده و شلویط  را با شکست مواجه کرد و شماری از عناصر تروریستی را به هلاکت رساند و چندین خودروی زرهی و برخی تلسیحات آنها را منهدم ساخت.
به گزارش یک منبع نظامی سوری، جنگنده های ارتش سوریه با هدف قرار دادن مراکز تجمع تروریست‌های جیش الفتح در حومع غربی و جنوب غربی حلب، شماری از آن‌ها را به هلاکت رساندند.
این حملات مراکز تجمع و محورهای تحرکاتی تروریست ها در روستاهای “جینه،منصوره،ضهره عبد ربه، خان العسل، اورم الکبری و منطقه راشیدن ۴ و مجتمع مسکونی ۱۰۷۰ هدف قرار گرفت.
در حومه جنوبی ادلب نیز نیروی هوایی ارتش سوریه چندین خودروی زرهی و برخی مراکز تجمع تروریست های جیش الفتح را در روستای “حیش” هدف قرار دادند.
در این حملات هوایی شماری از تروریست‌ها در روستاها و شهرک‌های طیبه الامام، لطامنه، لحایا، بویضه، مورک، لطمین، زلاقیات و تل المنطار را هدف قرار گرفته و به هلاکت رسیدند.
در درعاالبلد و حومه شرقی سویدا نیز ارتش و نیروهای مسلح سوریه تروریست های داعش و جبهه النصره را هدف قرار دادند و شماری از آنها را به هلاکت رسانده و تسلیحات آنها را منهدم کردند.
در حومه شمالی و شرقی حمص نیز نیروی هوایی ارتش سوریه شماری از مقرهای تروریست های داعش و جبهه النصره  و چندین خودروی زرهی و مسلح آنها را هدف قرار داد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false