×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true

در روزهای اخیر صدها پوستر در خیابان‌ها و میادین ایتالیا در حمایت از بشار اسد رئیس جمهوری سوریه به عنوان بهترین مدافع علیه تروریسم نصب شده است.

یک جنبش سیاسی راست گرای ایتالیایی اقدام به نصب صدها پوستر در حمایت از رئیس جمهوری سوریه در ۹۰ شهر این کشور از جمله شهر رم کرده است.

جنبش سیاسی راست گرای کازاپاند، در روزهای اخیر صدها پوستر در خیابان‌ها و میادین ایتالیا در حمایت از بشار اسد رئیس جمهوری سوریه به عنوان بهترین مدافع علیه تروریسم نصب کرد.

روی این پوسترها تصویری از رئیس جمهوری سوریه که دست راست خود را به نشانه سلام بالا برده و مردم نیز در اطراف وی مشغول ابراز احساسات هستند، دیده می شود.

بر روی این پوسترها نوشته شده است: بشار اسد رئیس جمهوری مشروع سوریه، بهترین مدافع اروپا علیه تروریسم در شش سال گذشته است، کازاپاند در کنار مردم سوریه که مورد تجاوزهای تروریستی و تحریم های اقتصادی قرار گرفته اند، است.

جنبش کازاپاند با صدور بیانیه ای در این ارتباط تأکید کرد: این اقدام به نوعی قدر دانی ما از بشار اسد رئیس جمهوری مشروع و قانونی سوریه است که به رغم انزوای تحمیلی و فریبکاری‌های جهان غرب توانسته با تروریست‌های داعش مقابله کند و آنها را از بسیاری مناطق اشغالی عقب براند.

به کانال تلگرامی ما بپیوندید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

ابنا

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false