×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true

کانال ۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی گزارش داد که گروه‌های مسلح در سوریه جسد “الی کوهن” جاسوس اعدامی این رژیم را تحویل خواهند داد.

 به گزارش اخبار جهادی کانال ۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی از تحویل جسد «الی کوهن» جاسوس معروف این رژیم خبر داد و این درحالی است که یک سایت عبری پیشتر ویدیویی را از لحظه اعدام الی کوهن جاسوس مشهور رژیم صهیونیستی در دمشق پایتخت سوریه منتشر کرده بود.

سایت عبری NRG تأکید کرد که این ویدیو را از طریق یکی از گروه‌های مسلح به دست آورده است.

بر اساس این گزارش، یکی از گروه‌های مسلح پس از اشغال یکی از دفاتر تلویزیون سوریه، ویدیوی اعدام جاسوس کوهن را به دست آورده و به طرفهای صهیونیستی داده است.

در این ویدیو جسد الی کوهن جاسوس رژیم صهیونیستی بر چوبه دار دیده می‌شود.
الی کوهن (۱۹۲۴-۱۹۶۵) از مشهورترین جاسوسان رژیم صهیونیستی است که با نام جعلی “کامل امین ثابت” فعالیت داشت، و دولت سوریه پس از شناسایی و دستگیری این جاسوس، با وجود تلاش دولت‌های بزرگ برای جلوگیری از مجازاتش، او را در وسط دمشق اعدام کرد.

به نقل از پایگاه خبری العالم، رژیم صهیونیستی کوهن را از مهمترین جاسوسان خود می‌نامد، و طبق اذعان “لوی اشکول” نخست وزیر وقت رژیم صهیونیستی او با انتقال اطلاعاتی مهم، باعث پیروزی این رژیم در جنگ سال ۱۹۶۷ شد.

مسؤولان سوریه این جاسوس را در ۱۸ مه ۱۹۶۵ در میدان “المرجه” اعدام و جسد او را در مکانی سری دفن کردند.
رژیم صهیونیستی ده‌ها بار به صورت علنی و یا محرمانه تلاش کرد جسد این جاسوس خود را پس بگیرد، ولی همه تلاشها ناکام ماند.

انتشار خبر تلاش گروه‌های مسلح برای تحویل جسد این جاسوس به رژیم صهیونیستی، بار دیگر از ارتباط نزدیک اطلاعاتی و جاسوسی این گروه ها با رژیم اشغالگر قدس پرده برمی‌دارد.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false