×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
“ارابه مرگ” داعش به آتش کشیده شد

افراد ناشناس ، شب گذشته (یکشنبه شب) به خودرویی که زندانیان را به میدان های اعدام انتقال می داد، حمله کرده و آن را به آتش کشیدند؛ این خودرو در موصل به “ارابه مرگ”، معروف است.
 به گزارش اخبار جهادی افراد ناشناس شب گذشته (یکشنبه شب) به خودرویی که زندانیان را به میدان های اعدام انتقال می داد، حمله کرده و آن را به آتش کشیدند؛ این خودرو در موصل به “ارابه مرگ”، معروف است.

براساس گزارش رسانه های عراقی در روز دوشنبه ، به دنبال این حادثه که هویت مهاجمان آن مشخص نشده ، گروه تروریستی داعش سطح موصل را با انبوهی از نیروهای خود پوشاند و نقاط ایست و بازرسی جدیدی برای یافتن مهاجمان ایجاد کرد.

السومریه نیوز به نقل از منابع خود در موصل ، در این خصوص نوشته است، داعش عملیات جست وجوی گسترده ای را در مرکز نینوا شروع کرده است.

گفته شده، خودرویی که به آتش کشیده شده، برای انتقال زندانیان داعش از زندان به میدان اعدام بکار گرفته می شد و موصلی ها معقتدند، این خودرو در هر نقطه ای از شهر که مشاهده می شد، برای آنجا نکبت و شومی به همراه داشت.

گروه تروریستی داعش از هنگام اشغال استان نینوا به مرکزیت موصل در شمال عراق ، در ژوئن ۲۰۱۴ تاکنون هزاران نفر را از اقلیت های منطقه قتل عام کرده است.

از جمله مشهورترین فاجعه آفرینی های این گروه، کشتار یک هزار و ۷۰۰ دانشجو در پایگاه هوایی اسپایکر در حوالی تکریت، قتل تعداد نامعلومی زندانی در زندان بادوش موصل و نیز قتل عام هزاران تن از ترکمن ها، شبک ها و ایزدی ها در استان نینوا و نیز آوارگی بیش از سه میلیون عراقی در داخل و خارج از این کشور است.

آخرین گزارش ها از شمال عراق نیز حاکی از آن است که نیروهای عراقی آماده شروع عملیات آزادسازی موصل هستند که آخرین سنگر داعش در عراق محسوب می شود.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false