×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
رسانه‌های “اسرائیل”: اقدام سوریه هوشمندانه بود

رسانه‌‌های رژیم صهیونیستی اقدام ارتش سوریه در سرنگون کردن دو هواپیمای این رژیم را اقدامی هوشمندانه و تحولی بسیار حائز اهمیت توصیف کردند.
 به گزارش اخبار جهادی  خبرنگار شبکۀ العالم روز چهارشنبه از “جولان اشغالی” گزارش داد: ستاد کل فرماندهی ارتش سوریه دیروز از سرنگونی یک فروند جنگندۀ رژیم صهیونیستی در جنوب غرب منطقه «قنیطره» واقع در بلندی‌های جولان و سرنگونی یک فروند هواپیمای بدون خلبان (پهپاد) در منطقه «سعسع» خبر داد.
وی افزود: این تحول بسیار مهم، در پی اقدام ارتش رژیم صهیونیستی در حمایت و پشتیبانی از حملات گروه های مسلح [تروریستی] به منطقه آزادشده قنیطره و به طور مشخص در مناطق درگیری چون «بلده الحضر»، «تل احمر» و «بلندی های فاطمه» صورت گرفت.
“وفیق ابراهیم” فعال سیاسی سوری در این خصوص به خبرنگار شبکه العالم گفت: ارتش سوریه با درایت فرماندهان خود در همه حال به هرگونه تجاوزگری پاسخ خواهد داد، و این سزای اسرائیل است که برای حمله و تجاوزگری به سرزمین عزیز ما سوریه و ارتش سوریه تلاش می کند.
وی افزود: امروز، سوریه پس از درگیری و جنگ با گروه های مسلح مورد حمایت اسرائیل، با خود این رژیم که به مواضع سوریه تعرض کرده است، وارد نبرد شده است.
خبرنگار شبکۀ العالم در ادامه اظهار داشت: رسانه‌های رژیم صهیونیستی این واکنش ارتش سوریه را تحولی مهم توصیف کردند. روزنامه «معاریو» در تارنمای مجازی خود به نقل از یک منبع اسرائیلی اعلام کرد، سوریه با اعلام سرنگونی دو هواپیمای اسرائیلی با هوشمندی و هوشیاری وارد نبرد شده است.
“نزیه محمود” فعال سیاسی سوری در این خصوص به خبرنگار العالم تأکید کرد: ارتش سوریه به همه جهانیان ثابت کرد که قوی ترین ارتش جهان است.
نزیه محمود خاطرنشان کرد: ارتش سوریه با تروریست های متجاوز مورد حمایت برخی کشورهای بیگانه و عربی که عامل فساد و ویرانگری هستند می جنگند.
وی افزود: برخی از سران ظالم این کشورها از این گروه های تروریستی حمایت می کنند. کسی که از تروریسم حمایت می کند، ظالم تر از تروریست هاست. ارتش سوریه تجاوزگری اسرائیل یا هر طرف دیگری را بر نمی تابد.
خبرنگار در ادامه العالم گفت: اقدامات رژیم صهیونیستی در حمایت از گروه های مسلح بیانگر بخشی از طرح های اسرائیل علیه جنوب سوریه و مناطق جولان اشغالی است.  حمایت های رژیم اشغالگر به ارائه کمک های پزشکی، نظامی، لجستیکی و اطلاعاتی محدود نمی شود، بلکه تجاوزگری آن طی روزهای اخیر به حملات توپخانه ای و حملات هوایی نیز رسیده است.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false