×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true

[box type=”shadow” align=”aligncenter” ]احزاب عربی در کنست (پارلمان) رژیم صهیونیستی با اعلام موضع در قبال بحران اخیر میان عربستان و لبنان، از حزب الله حمایت کردند.[/box]

نماینده های عرب در کنست اسرائیل

نماینده های عرب در کنست اسرائیل

 

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری شبکه العالم، دو حزب عربی بزرگ در تل آویو اعلام کردند که به حاشیه راندن حزب الله، فقط به نفع اسرائیل است.
نشریه “تایمز” اسرائیل نوشت که دو حزب “جبهه دموکراتیک صلح و مساوات” و “تجمع ملی دموکراتیک” مصوبه شورای همکاری خلیج فارس را در تروریستی خواندن حزب الله محکوم کردند.
این نشریه صهیونیستی خاطرنشان کرد که شورای همکاری خلیج فارس در آخرین اقدام علیه حزب الله، هفته گذشته اعلام کرد که این حزب که نمایندگانی هم در پارلمان لبنان دارد یک گروه تروریستی است که این اقدام در سایۀ تیرگی روابط عربستان با ایران رخ می دهد.
“تایمز” اسرائیل می افزاید: کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس یک بار دیگر حزب الله را در سال ۲۰۱۳ به دلیل دخالت نظامی در سوریه برای حمایت از بشار اسد مورد انتقاد قرار دادند.
ایمن عوده مسؤول حزب “جبهه دموکراتیک صلح و مساوات” و رئیس لیست مشترک عربی در کنست اسرائیل، بیانیه ای به زبان عربی در محکومیت تروریستی خواندن حزب الله در سایت خود منتشر کرد و از عربستان و سایر کشورهای حوزه خلیج فارس به خاطر تحریم حزب الله به شدت انتقاد کرد و این اقدامات را در خدمت اسرائیل و ادامه اشغال اراضی عرب های فلسطین برشمرد.
حزب “تجمع ملی دموکراتیک” به عنوان یکی از احزاب چهارگانه تشکیل دهنده لیست مشترک نیز ضمن محکوم کردن موضع کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در قبال حزب الله تاکید کرد، هر انتقادی از حزب الله مطرح باشد توجیه کنندۀ این تصمیم خطرناک نخواهد بود.

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false