Warning: Invalid argument supplied for foreach() in /home/akhbarjaha/domains/akhbarjahaadi.ir/public_html/wp-content/plugins/use-any-font/includes/functions/uaf_font_functions.php on line 469
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
هشدار خطیب جمعه نجف درباره کوتاهی در نبرد با داعش

خطیب جمعه نجف اشرف درباره توطئه منحرف کردن اذهان عمومی از امر خطیر آزادسازی مناطق تحت تصرف تروریست ها هشدار داد.به گزارش پایگاه خبری شبکه العالم به نقل از سومریه نیوز،  “صدرالدین القبانجی” در خطبه نماز جمعه نجف اشرف گفت: برخی افراد و گروه ها با پیش کشیدن قضیه تجزیه عراق درپی منحرف کردن اذهان عمومی از امر خطیر آزادسازی مناطق تحت تصرف گروه های تروریستی هستند، و می خواهند مشکلات و بحران های داخلی بیشتری بیافرینند.
القبانجی در حسینیه بزرگ نجف اشرف اظهار داشت: ارتش با کمک نیروهای مردمی در آینده نَه چندان دور گروه های تروریستی و به ویژه داعش را ریشه کن خواهد کرد ولی در این بحبوحه برخی افراد و گروه ها با مطرح کردن قضیه تجزیه عراق درپی مشغول کردن مسؤولان و مردم به امور حاشیه ای هستند، تا آنها را از امر خطیر آزادسازی مناطق تحت تصرف تروریست ها بازدارند.
خطیب جمعه نجف اشرف اعلام کرد: کسانی که منادی تجزیه عراق هستند ، دست در جیب برخی از کشورهای منطقه و جهان دارند و از خارج تغذیه می شوند.
القبانجی اظهار داشت: علت بلند شدن صدای تجزیه عراق این است که دشمنان عراق می دانند که داعش به پایان کار خود نزدیک شده است و متحمل شکست های متوالی در میادین جنگی می شود .
القبانجی گفت: اولویت ما آزادسازی عراق از لوث وجود داعش است و همه ما باید با همدیگر برای آزادسازی کشورمان همکاری کنیم و هر گونه حرف و حدیثی را درباره تقسیم عراق کنار بگذاریم.
القبانجی با درخواست از کشورهای جهان برای کمک به عراق برای بازسازی مناطق آزاد شده، گفت: جامعه جهانی ، اتحادیه عرب و شورای همکاری خلیج فارس باید صندوقی را برای کمک به بازسازی مناطق آزادشده و آسیب دیده از درگیری های مسلحانه عراق تأسیس کنند.

منبع: العالم

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false