×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true

به تازگی اما یک مخفیگاه جدید از تجهیزات باقی مانده از گروه‌های تروریستی در استان قنیطره کشف شده است که یک دستگاه بولدوزر زرهی مدل D۹-Caterpillar را درون یک تونل زیرزمینی نشان می‌دهد.

 به گزارش اخبار جهادی، در سال‌های گذشته و در طول نبردهای ارتش سوریه و تروریست‌ها در مناطق مختلف این کشور ائتلاف موسوم به جبهه جنوبی ارتش آزاد که در استان‌های درعا، قنیطره و ریف دمشق حضور داشتند از بیشترین حمایت‌های تسلیحاتی توسط قدرت‌های منطقه‌ای و جهانی برخوردار بودند.
۱۰ عدد پرتابگر موشک های ضد زره تاو که از مخفیگاه تروریست ها در استان درعا کشف شد.

پس از عملیات بزرگ ارتش سوریه در جولای سال ۲۰۱۸ میلادی و ازادسازی کامل استان های درعا و قنیطره و فرار دسته جمعی تروریست‌ها به استان ادلب طی مصالحات انجام شده بین دو طرف، با کشف مخفیگاه ها و انبارهای تسلیحاتی به جای مانده از تروریست ها در این منطقه حجم باورنکردنی کمک‌های تسلیحاتی به گروه‌های تروریستی در این منطقه آشکار شد. تسلیحاتی که گاهی مقادیر کشف شده از آنها از میزان تسلیحات استفاده شده توسط تروریست ها در میدان نبرد نیز بیشتر بود و حتی در مواردی باعث شد دیگر گروه های تروریستی عملکرد همتایان جنوبی خود را به سخره گرفته و آنها را به فرار بزدلانه از نبرد در حالی که از امکانات بی نظیری برای مقابله با ارتش سوریه برخوردار بودند متهم کنند.

حجم باورنکردنی تیوب‌های موشک ضد زره کشف شده پس از فرار تروریست‌ها از شهر درعا در سال گذشته.
موشک‌ها شامل :
۱۲ تیر موشک فاگوت، ۱۱ تیر میلان، ۸ تیر HJ۸_E و ۶ تیر کنکورس

در این میان اما نوع کمک های رژیم صهیونیستی به تروریست ها در این منطقه منحصر به فرد بود. صهیونیست ها که با استقرار سیستم های پدافندی خود در این منطقه در چند نوبت اقدام به ساقط کردن جنگنده ها و پهپادهای ارتش سوریه کرده و مانع از بمباران مواضع تروریست ها می‌شدند در عرصه میدانی نیز با تحویل تجهیزات جنگی و دایر کردن بیمارستان های میدانی برای مداوای زخمی ها و حتی ارسال افرادی که وضعیت جسمانی وخیم تری داشتند به بیمارستان‌های حاضر در عمق مناطق اشغالی، خدمات شایانی به مزدوران خود در این منطقه می‌کردند.

بولدوزر زرهی D۹-Caterpillar ساخت رژیم صهیونیستی در مخفیگاه تروریست ها در قنیطره

به تازگی اما یک مخفیگاه جدید از تجهیزات باقی مانده از گروه‌های تروریستی در استان قنیطره کشف شده است که یک دستگاه بولدوزر زرهی مدل D۹-Caterpillar را درون یک تونل زیرزمینی نشان می‌دهد. این بولدوزر از جمله ادوات نظامی خاص ارتش رژیم صهیونیستی بوده که بارها در درگیری‌های منطقه‌ای ارتش این رژیم با گروه‌های مقاومت مورد استفاده قرار گرفته است و ارسال آن برای تروریست‌هایی که سابقا در این منطقه حضور داشتند نشان می‌دهد که این رژیم هیچ ابایی در حمایت مستقیم از مزدوران خود در جنوب سوریه نداشته است.

انتهای پیام/
منبع: مشرق

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false