×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

false
false
true
بازداشت شماری از جاسوسان رژیم صهیونیستی در نوار غزه

سرویس های امنیتی فلسطینی در نوار غزه حملات امنیتی گسترده ای را در این باریکه در پی ترور شهید مازن فقها از فرماندهان گردان های شهید عزالدین قسام شاخه نظامی حماس به اجرا گذاشته و در همین راستای شماری از جاسوسان رژیم صهیونیستی را بازداشت کردند.
به گزارش مرکز اطلاع رسانی فلسطین، پایگاه امنیتی مجد در غزه اعلام کرد که این حملات تحت عنوان ” چیدن بال های امنیتی جاسوسان دشمن در غزه” ادامه خواهد داشت تا ضربات سختی به سرویس های امنیتی سازمان اطلاعات رژیم صهیونیستی وارد شود.
منبع مذکور اشاره کرد که تعقیب و پیگرد جاسوسان رژیم صهیونیستی و تلاش برای ریشه کن کردن آنان با هدف تامین امنیت غزه و ایجاد سپر حمایتی قدرتمند برای مقاومت و مبارزان آن صورت می گیرد.
این پایگاه امنیتی تصریح کرد که ترور شهید مازن فقها موجب شد تا سرویس های امنیتی در غزه تدابیر امنیتی شدیدی را علیه جاسوسان رژیم صهیونیستی در پیش گرفته و شمار زیادی از آن ها را بازداشت کرده و مورد بازجویی قرار داده اند.
پایگاه مجد عنوان کرد که سرویس های امنیتی غزه ضربات سختی را به شاباک وارد کرده اند.
لازم به ذکر است که افراد مسلح ناشناس اواخر ماه گذشته مازن فقها اسیر آزاده و از فرماندهان گردان های شهید عزالدین قسام را مقابل منزلش در غزه به ضرب ۴ گلوله ترور و به شهادت رساندند. حماس دشمن صهیونیستی را مسئول این جنایت دانسته و تمامی گذرگاه های باریکه غزه از آن زمان تعطیل شده و تدابیر امنیتی شدیدی به اجرا گذاشته شد و تاکنون شمار زیادی از جاسوسان رژیم صهیونیستی بازداشت شده و تحقیقات برای کشف جزئیات ترور این فرمانده قسامی همچنان ادامه دارد.

منبع:مرکز اطلاع رسانی فلسطین

 به کانال تلگرامی ما بپیوندید

false
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


false